„Vytautas“ ketvirtajame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „Pieno žvaigždes“ (Video)

0
1408

1LKL čempionate „Vytauto“ krepšininkai išvykoje po atkaklios kovos 79:71 (14:18, 21:14, 18:22, 26:17) palaužė „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Visas rungtynes taškas į tašką vykusią kovą „Vytauto“ krepšininkai nutraukė ketvirto kėlinio pradžioje, kai Laimono Kisieliaus vedini svečiai spurtavo (14:4) ir nutolo 58:67. Po šio spurto aikštelės šeimininkams atsigauti nepavyko ir Virginijaus Šeškaus auklėtiniai iškovojo pergalę.

Stiprus startas. „Pieno žvaigždės“ rungtynes pradėjo su trenksmu. Per pirmas 5 minutes pasvaliečiai surengė spurtą 12:2 ir atitrūko.

Pasivijo. Pasibaigus jau minėtam spurtui komandų žaidimas pamažu išsilygino. Ilgainiui rungtynių tempą pradėjo diktuoti „Vytautas“, kurie iki antrojo kėlinio pabaigos spėjo panaikinti dviženklį deficitą ir net persverti rezultatą savo naudai (32:35).

Taškas į tašką. Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyravo apylygis žaidimas. Nei viena ekipa nesugebėjo išsiveržti į priekį didesniu nei 3 taškų skirtumu ir visą laiką vyko atkakli kova taškas į tašką (54:53).

Lemtingasis atitrūkimas. Ketvirtame kėlinyje nuo pat pradžių į priekį šovė Prienų – Birštono krepšininkai. Jie greitai susikrovė dviženklį pranašumą, kurio „Pieno žvaigždės“ panaikinti nespėjo (66:77). Po to „Vytautas“ dominavo beveik visose žaidimo srityse.

„Vytautas“: Šarūnas Vasiliauskas 22 tšk., Laimonas Kisielius 21 tšk., Vytautas Šulskis 14 tšk. 9 atk. kam., Gytis Sirutavičius 11 tšk.

„Pieno žvaigždės“: Ramone’as Moore’as 21 tšk. 9 atk. kam., Andriy Agafonovas 15 tšk. 9 atk. kam., Demonas Carteris 13 tšk., Steponas Babrauskas 11 tšk.