„Vytautas“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą, lemiamos rungtynės šeštadienį (Video)

0
1607

9LKL čempionato ketvirtfinalio serijoje tarp Utenos „Juventus“ ir Prienų-Birštono „Vytauto“ vėl lygybė. Šiandien Utenoje vykusiose rungtynėse Virginijaus Šeškaus auklėtiniai dramatiškai 78:73 (20:13, 21:19, 20:25, 17:16) palaužė „Juventus“ ekipą bei išplėšė lemiamas serijos rungtynes, kurios gegužės 7 dieną vyks Prienuose.

Rungtynių startas. Nepaisant to, kad per pirmas savo atakas abiems komandoms pavyko pelnyti taškus, susitikimo pradžia labiau buvo gynybinio plano. Sužaidus 2 minutes nežymiai pirmavo „Vytautas“ (4:3), o kėliniui įpūsėjus „Juventus“ turėjo tą patį vieno taško deficitą (7:8). Antroje ketvirčio pusėje aikštelės šeimininkams toliau sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o aukštesnę pavarą įjungę prieniškiai po pirmų 10 žaidimo minučių buvo priekyje 7 taškais – 20:13.

Čepukaitis. Puikiai rungtynes pradėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ vidurio puolėjas Vaidas Čepukaitis. Aukštaūgis pirmame kėlinyje per aikštelėje praleistas 5 minutes spėjo pelnyti 8 taškus ir tai darė atakuodamas 100 % taiklumu (3/3 dvit., 2/2 baudos).

Dviženklė persvara. Per pirmas dvi antrojo kėlinio minutes „Vytautas“ pelnė 4 taškus be atsako ir pirmą kartą šiose rungtynėse atitolo nuo „Juventus“ dviženkliu skirtumu (24:13). Po dviejų kėlinių „Vytauto“ persvara sumažėjo nežymiai (41:32).

Atkovoti kamuoliai. Per pirmas 20 žaidimo minučių Utenos „Juventus“ ženkliai geriau kovojo po krepšiais nei tai darė jų oponentai, tačiau tai jiems negarantavo palankesnio rezultato. Uteniškiai sugriebė 24 kamuolius, o „Vytauto“ krepšininkai tik 15 , bet būtent pastarieji po pirmos rungtynių dalies turėjo 9 taškų pranašumą.

Nekrito. Kaip tritaškininkų komanda garsėjanti Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda per pirmus du kėlinius turėjo rimtų sunkumų metant iš toli. Vienintelį prieniškių tritaškį pirmoje rungtynių dalyje pataikė Šarūnas Vasiliauskas, o bendras ekipos tolimų metimų rodiklis buvo (1/7). Ne ką geriau sekėsi ir uteniškiams, kurie realizavo 2 tritaškius iš 9 bandymų.

Pražangos. Jau trečiojo kėlinio pradžioje „Vytauto“ komandoje ant iškritimo ribos atsidūre 2 starto penketo žaidėjai. Gytis Sirutavičius ir Laimonas Kisielius po ketvirtą asmeninę nuobaudą gavo trečiame ketvirtyje nepraėjus nei 3 minutėms.

2-2. Toks šiuo metu yra ketvirtfinalio serijos rezultatas tarp Utenos „Juventus“ ir Prienų-Birštono „Vytauto“. Lemiamos rungtynės dėl patekimo į pusfinalį bus žaidžiamos jau poryt Prienuose.

„Vytautas“: Vaidas Čepukaitis 19 tšk, Gytis Sirutavičius 15 tšk, Vytautas Šulskis ir Šarūnas Vasiliauskas po 12 tšk, Dainius Šalenga 9 tšk.

„Juventus“: Edgaras Želionis ir Saulius Kulvietis po 16 tšk, Spenceris Butterfieldas 11 tšk, Chavaughnas Lewisas 10 tšk, Martynas Linkevičius 7 tšk.