„Vytautas“ garbingai pasipriešino „Lietuvos rytui“ (Video)

0
1473

1Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai net ir be kelių svarbių žaidėjų iki ketvirtojo kėlinio vidurio tampė nervus Vilniaus „Lietuvos rytui“. Bet 18-ąja pergale džiaugėsi Tomo Pačėso auklėtiniai. LKL čempionate vilniečiai palaužė „Vytautą“ 93:84 (12:20, 28:25, 25:17, 28:22).

Iššūkis. Nors „Vytautas“ į Vilnių atvyko gerokai nukraujavęs, svečiai metė iššūkį „Lietuvos rytui“. Antrajame kėlinyje Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmavo net 29:20 ar 41:32, pirmajame buvo pabėgę ir 18:8. Vis dėlto po sėkmingos atkarpos trečiajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ išsiveržė į priekį 49:48.

Kvapas. Po pertraukos „Vytautas“ neatlaikė „Lietuvos ryto“ pasiūlyto tempo. „Vytauto“ žaidėjams seko jėgos, o vilniečiai žaibiškai po netaiklių svečių metimų skrosdavo per aikštę ir regzdavo greitas atakas. Trečiojo kėlinio pabaigoje sostinės klubas pirmavo jau 63:54.

Pasispardymas. Vos pavilkdami kojas, bet „Vytauto“ krepšininkai atsitiesė ir ketvirtajame kėlinyje atkūrė intrigą – 70:71. Tai, be abejo, erzino Tomą Pačėsą. Netrukus Vilmantas Dilys netgi lygino rezultatą – 73:73. Dar kitoje atakoje Domantas Šeškus tritaškiu išvedė „Vytautą“ į priekį 76:73. Rokas Giedraitis atsakė tuo pačiu (76:76).

Spurtas. „Lietuvos rytą“ lemiamu metu prikėlė Rokas Giedraitis. Jo tolimi metimai leido atitrūkti 82:76. Antanas Kavaliauskas lengvu metimu iš po krepšio tvirtino persvarą 84:76. Likus žaisti pusantros minutės intriga jau buvo išgaravusi 91:80.

Siurprizas. V.Šeškaus sūnus Domantas šį sezoną renka vid. 2,1 taško, o rezultatyviausias rungtynes sužaidė įmesdamas 6-is, bet tapo siurprizu „Lietuvos ryto“ gynybai. Gynėjas pelnė net 19 taškų. Iki karjeros rekordo „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate jam trūko dviejų taškų.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 21, Rokas Giedraitis ir Antanas Kavaliauskas (8 atk. kam.) po 16, Kendrickas Brownas 13.

„Vytautas“: Vilmantas Dilys 21, Domantas Šeškus 19, Vytautas Šulskis 16 (8 atk. kam.), Laimonas Kisielius 14, Dainius Šalenga 10.