„Vytautas“ antrajame kėlinyje nokautavo „Nevėžį“ (Video)

0
1500

1Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai apgynė namų tvirtovę. Prieniškiai LKL čempionate antrajame kėlinyje nubloškė Kėdainių „Nevėžį“ 83:69 (17:19, 29:10, 21:22, 16:18).

Rungtynių eigą lėmė antrasis kėlinys, kurį „Vytautas“ laimėjo net 19 taškų skirtumu (29:10). Beje, antrasis ketvirtis prasidėjo „Nevėžiui“ dar pirmaujant 19:17, tačiau po dviejų kėlinių Virginijaus Šeškaus kariauna jau užtikrintai pirmavo 46:29. Po pertraukos Prienų-Birštono klubas išlaikė pranašumą.

„Nevėžio“ puolėjas P. Petrilevičius metė net 14 baudų metimų. Iš jų realizavo tik 50 proc. – 7.

„Vytautui“ tai buvo 8-oji pergalė. Prieniškiai pavijo ketvirtoje vietoje esantį Klaipėdos „Neptūną“. „Nevėžis“ lieka aštuntas su 5 pergalėmis.

„Vytautas“: A. Valeika 16, M. Kupšas 14, T. Dimša ir T. Delininkaitis po 11.

„Nevėžis“: J. Love’as ir P. Petrilevičius po 13, I. Vaitkus 11, K. Petrukonis ir I. Smiljaničius po 10.