„Vytautą“ įveikė „Nevėžis“

0
1324

Netikėtą pergalę LKL čempionate iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Kėdainiškiai išvykoje net 72:56 nugalėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau po pirmojo kėlinio turėjo susikrovę dviženklį pranašumą – 19:9.

„Vytauto“ gretose šį vakarą debiutavo iš Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos atvykęs gynėjas Kristupas Žemaitis. 20-metis žaidėjas per 14 aikštėje praleistų minučių pelnė 6 taškus, atkovojo vieną kamuolį bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Antrajame kėlinyje spurtą 5:19 surengė „Nevėžis“ ir po dviejų Ivano Smiljaničiaus tritaškių svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (24:28).

Ketvirčio pabaigoje galingą bloką Vaidotui Volkui išrašė Laurynas Birutis, tačiau prieš ilgąją pertrauką vis dar priekyje buvo kėdainiškiai – 28:30.

Dar vienas geras rungtynes sužaidė „Vytauto“ lyderis Tomas Delininkaitis. Krepšininkas pelnė 19 taškų, pataikydamas 5 tolimus metimus iš 11 bandymų. Tuo tarpu „Nevėžio“ gretose išsiskyrė 21 tašką surinkęs I. Smiljaničius (5/6 trit.).

Po ilgosios pertraukos „Nevėžis“ pratęsė savo sėkmingą žaidimą ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo dviženklį pranašumą – 44:55.

Ketvirtajame kėlinyje varžovų arčiau neprisileidę kėdainiškiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 56:72.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis 19 tšk., Vytenis Čižauskas 8 tšk., Regimantas Miniotas (9 atk. kam.) 7 tšk.

„Nevėžis“: Ivanas Smiljaničius (10 atk. kam.) 21 tšk., Paulius Petrilevičius 14 tšk., Jermaine’as Love’as 13 tšk., Ignas Vaitkus 10 tšk.