Vos aštuoniese žaidę „CBet“ išsivežė pergalę iš Šiaulių

0
905

Prienų „CBet“ (10-12) krepšininkai Saulės mieste ne kartą turėjo persvarą, ne kartą ją išleido, tačiau lemiamu metu sužaidė tiksliau ir LKL čempionate iškovojo dar vieną pergalę, įveikdami „Šiaulių“ (6-16) krepšininkus 87:74 (23:14, 16:23, 23:22, 25:15).

Tai buvo jau penktoji šių komandų akistata visuose turnyruose šiame sezone, Prienų krepšininkai laimėjo antrą kartą ir pirmą kartą tai padarė išvykoje.

Po šios pergalės „CBet“ dar labiau įsitvirtino šeštoje lentelės vietoje – dešimt pergalių turintys prieniškiai net keturiais laimėjimais lenkia keturias žemiau esančias ekipas, kurios pergalės skonį patyrė po šešis kartus.

Įdomu tai, jog svečiai pergalę iškovojo rotacijoje naudodami vos aštuonis žaidėjus – protokole buvo įrašyta dešimt pavardžių, tačiau Gediminas Maceina ir Ernestas Mankauskas ant parketo nepasirodė.

Tačiau Prienų komanda įrodė, jog svarbu ne kiekybė, o kokybė – net šeši ekipos krepšininkai surinko dviženklius naudingumo balų skaičius.

Pirmoje rungtynių dalyje Prienų komanda ne kartą bandė pabėgti, bet šiauliečiai vis rasdavo priešnuodžių ir priartėdavo.

Po pertraukos „Šiauliai“ net ir sugebėjo išsiveržti į priekį (57:53), o tai jiems padaryti padėjo rastas X faktorius.

Tokiu tapo tik trečiame kėlinyje į aikštelę žengęs Eimantas Stankevičius. Snaiperis šovė tris tritaškius, iš viso per kėlinį surinko 11 taškų ir taip bandė laikyti savo komandą rungtynėse.

Tačiau vėliau Antano Sireikos auklėtiniai puolime sustojo, leido įsišaudyti oponentų toliašaudei artilerijai ir ketvirtajame kėlinyje vėl turėjo dviženklį deficitą (66:77).

Šeimininkai kelis kartus dar bandė spurtuoti, tačiau to padaryti nepavyko, tad su pergale namo išvyko Prienų krepšininkai.

Vienu pagrindinių „CBet“ pergalės faktorių buvo tritaškiai – svečiai jų metė daug, tačiau nemažai ir pataikė (14/33, 42 proc.).

„CBet“: Laurynas Birutis 18 (7 atk. kam., 26 naud.), Lukas Uleckas ir Martynas Varnas po 15, Arnas Velička 13, Regimantas Miniotas 12.

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 18 (7 atk. kam., 26 naud.), Keronas Deshieldsas 14, Evaldas Šaulys ir Eimantas Stankevičius po 11.