Vokalinio ansamblio „Sinkopė“ išvyka

0
924

Birželio 21 d. rytą Prienų „Revuonos“ vokalinio ansamblio mergaitės kartu su muzikos mokytoja Vale Gustaitiene atvykome į Visuomenės harmonizavimo parko, įsikūrusio Prienų r. Vazgaikiemio kaime, SPA centrą.

Nors už lango ir kaitino kaitri saulutė, tačiau 25 metrų vėsus keturių plaukimo takelių baseinas mus nuteikė labai džiaugsmingai. Maudynės, įvairios procedūros šiltame ar vėsiame vandenyje puikiai veikia kūną. Šiltas vanduo atpalaiduoja raumenis, organizmas nusiramina, į kraują patenka daug „laimės hormonų“ – endorfinų. Išbandėme ir baseinėlį su kaskadomis, masažinėmis įlankomis bei povandeniniais geizeriais, o didžiausias atradimas, mokytojos Valės pasiūlytas, tai garinėje pirtyje pabandyti išsitrinti save druska! Ir pabandėme!

Dažnas „Revuonos” mokykloje organizuojamas renginys nepraeina be šių šaunių dainuojančių mergaičių ir jų mokytojos Valės Gustaitienės ansamblio „Sinkopė”. Ši išvyka tik labiau sustiprino draugystę. Geros vasaros ir linksmų atostogų linkime vieni kitiems ir nuoširdų padėkos ačiū tariame mokytojai už smagią išvyką.

Emilija Mitrulevičiūtė

Komentarai

komentarai