Visiems, norintiems skaityti – „Knygų namelis“ Kašonyse

0
1399

Bibliotekininkės Danutės iniciatyva Kašonių bibliotekos kiemelyje pradėjo veikti „Knygų namelis“. Tai lyg neįprasta ištisą parą veikianti bibliotekėlė, kurioje visi norintys galės palikti ir pasiimti knygas. Dalijimasis knygomis skatins ne tik bendruomeniškumą, bet ir prisidės prie švietėjiškos veiklos bei skaitymo puoselėjimo.

Reikės tik praverti namelio duris ir pasiimti knygą ar žurnalą, o atsargas papildyti jau perskaityta ar nebereikalinga lektūra. Akcijos atidaryme dalyvavo Jiezno seniūnijos seniūnas Algis Bartusevičius, Kašonių bendruomenės pirmininkas Dalius Kabašinskas, būrys Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotojų ir Kašonių bibliotekos skaitytojų.

Simbolinę juostą perkirpti patikėta Jiezno seniūnijos seniūnui Algiui Bartusevičiui ir Kašonių bendruomenės pirmininkui Daliui Kabašinskui. Pirmąsias knygas į namelį ir įdėjo seniūnas Algis su bendruomenės pirmininku Daliumi. Dėkojame UAB „Davi“ įmonės vadovui Regimantui Vaičiuliui, kurio įmonė ir pagamino „Knygų namelį“ ir visiems, palaikiusiems šią iniciatyvą ir prisidėjusiems prie jos įgyvendinimo.

Pasak Cicerono, namai, kuriuose nėra knygų, panašūs į kūną be sielos, tad ir Kašonių bendruomenė, tikrai susidomėjusi „Knygų nameliu“, tikrai taps dvasiškai turtingesnė.

Bibliotekininkė Danutė informavo bendruomenę, kad dar vienas „Knygų namelis“ artimiausiu metu bus atidarytas Dukurnonių bendruomenėje, kuriai iki Kašonių bibliotekos toloka. Akcijos atidarymo dalyviai buvo pavaišinti kraštietės Ramutės Dumalakienės iškeptu labai skaniu šimtalapiu.

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Komentarai

komentarai