Verslo pusryčiuose aptarti bendradarbiavimo klausimai

0
2279

Gegužės 28 d. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorė J. Zailskienė, mero pavaduotoja L. Jakinevičienė ir mero patarėja A. Dargužienė dalyvavo Verslo pusryčiuose, kuriuos organizavo Kauno PPAR Prienų atstovybė.

Atstovybės vadovė L. Dužinskienė pasveikino naujos kadencijos Savivaldybės vadovus, palinkėdama suburti profesionalią, kompetentingą komandą, siekti darbų tęstinumo, ekonomiškai pasvertų sprendimų.

Padėkojęs už sveikinimus meras sakė, jog su naujai suformuota darbinga komanda tikisi įgyvendinti daugiau svarbių darbų. Taip pat pasidžiaugė, kad rajono verslininkų ir Savivaldybės bendradarbiavimas kasmet vis stiprėja.

Prie apskritojo stalo susitikimo dalyviai aptarė rajono aktualijas, išsakė savo lūkesčius, uždavė vieni kitiems klausimų. Meras trumpai apžvelgė savivaldybėje vykstančius darbus. Vieni iš svarbesnių, baigiamų įgyvendinti, – rajono gatvių apšvietimo atnaujinimas, vandens ir nuotekų tinklų įrengimas Stakliškėse, autobusų stoties rekonstrukcija (atidarymas planuojamas birželio pradžioje), taip pat buvusios Nemuno pradinės mokyklos pastato pritaikymas „Saulutės“ lopšeliui-darželiui ir Meno mokyklai. Šis pastatas planuojamas atidaryti iki rugsėjo 1 dienos.

Mieste vyksta darbai viename iš didžiausių objektų – prie tvenkinio Stadiono mikrorajone, taip pat Revuonos parke, buvusio karinio miestelio teritorijoje, kur kapitališkai remontuojama keletas gatvių. Kęstučio g. pradėti pėsčiųjų ir dviračių tako tiesimo darbai – takas tęsis iki holokausto aukų palaidojimo vietos, taip pat Kęstučio paminklo aplinkos sutvarkymo darbai. Kadangi šalia yra jau privatizuotas dviaukštis medinis pastatas, meras ketina paraginti savininkus paspartinti suplanuotus darbus.

Darbai vykdomi ir rajone – Veiverių PSPC įrengiami globos ir savarankiško gyvenimo namai, atnaujinamas Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centras. Gautas finansavimas žvyrkeliams asfaltuoti, pateiktos paraiškos dėl sodininkų bendrijų gatvių tvarkymo. Meras džiaugėsi, kad pagaliau bus galima skirti daugiau dėmesio ir sodų keliams.

Šiais metais turėtų prasidėti apžvalgos aikštelės prie Nemuno tilto įrengimo, Nemuno pakrantės ir estrados sutvarkymo darbai, Revuonos g. remontas, Jiezno viešųjų erdvių atnaujinimo ir pritaikymo visuomenės poreikiams projektas bei daug mažesnių projektų.

Administracijos direktorė J. Zailskienė pasidalino ateities idėjomis, kalbėjo apie poreikį įkurti Prienuose Turizmo informacijos centrą, sukurti Prieniečio kortelę, kvietė verslą statyti ekonominės klasės viešbutį Prienuose, kur vyksta daug tarptautinių sporto, meno renginių, o kraštas siejamas su turizmo vystymo perspektyvomis, siūlyti idėjas, kaip geriau išnaudoti Savivaldybės aikštę ir prieigas. Anot direktorės, tai pagerintų verslo aplinką, būtų naudinga gyventojams bei svečiams. Direktorė vylėsi, jog su verslo pagalba gražias idėjas pavyks įgyvendinti.

Mero pavaduotoja L. Jakinevičienė pabrėžė, kad reikia dar labiau aktyvinti bendradarbiavimą su verslu, dalintis iniciatyvomis, įtraukti verslo atstovus į aktualių klausimų sprendimą, verslo idėjas derinti su savivaldybės idėjomis ir tikslais. Pavaduotojos nuomone, į procesą, nukreiptą į spartesnį viso rajono vystymąsi, aktyviai įsilieti turėtų visos seniūnijos.

Verslo pusryčiuose taip pat buvo aptarti tolesnio bendradarbiavimo formų, Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programų bei verslo atstovų įtraukimo į verslui aktualių komisijų sudėtį, naujos Prienų rajono verslo tarybos suformavimo, Savivaldybės vykdomų viešųjų pirkimų planų, krašto verslininkų pasiekimų, konkurso „Sukurta Prienų krašte“ nugalėtojų, VVG projektų viešinimo klausimai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai