Vaikų Velykėlių šventė „Kai margutis rieda – žemė bunda“

0
651

Koks spalvingas, tradicijomis ir papročiais apipintas šv. Velykų laikas. Prasidėjusios Verbų sekmadieniu, užbaigiamos Atvelykiu, dar vadinamu Vaikų Velykėlėmis. Šią dieną daugiausia dėmesio yra skiriama vaikams, todėl nepamirškime patys kartu su vaikais džiaugtis tikru džiaugsmu, kvatotis tikru juoku, mylėti tikra meile ir širdyje iš tikrųjų atgimti!

Balandžio 9 d. Šilavoto laisvalaikio salėje šurmuliavo gausus būrys vaikų, susirinkusių į Vaikų Velykėlių šventę „Kai margutis rieda – žemė bunda“. Visi susidomėję klausėsi bobutės Velykės pasakojimo apie Atvelykio tradicijas ir papročius, kiaušinių marginimą ir spalvų reikšmę. Bandėme pamėgdžioti pavasario pranašų – paukštelių giesmes.

Velykės pakviesti vaikai linksmai sukosi rateliuose. Dalyvavo linksmosiose estafetėse, nešdami margučius mediniuose šaukštuose, ieškodami pas kurį draugą paslėptas margutis. Taip pat vaikams reikėjo surasti paslėptą margutį ir velykines dovanėles.

Linksmiausia Velykėlių šventės dalis buvo margučių ridenimo konkursas, kurio metu kiekvienas galėjo išlošti prizų ir saldainių.

Dėkojame Šilavoto laisvalaikio salės renginių organizatorei S. Blėdienei už glaudų ir nuoširdų bendradarbiavimą.

Informaciją parengė J. Lučkienė

Komentarai

komentarai