Vaikai kuria pasaką Prienuose

0
1168

Nuo pirmadienio iki penktadienio Prienų rajono mažieji gyventojai turi galimybę dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėlėse, kurių pagrindinis tikslas yra vaikučius supažindinti su etnokultūra.

Kaip tai darysime? Seksime jiems pasaką. Renginys vyksta rašytojos Kotrynos Zylės knygos „Didžioji būtybių knyga“ motyvais.

Kūrybinių dirbtuvių kiekviena diena – kupina nuotykių, pažinčių su įvairiais pasakos herojais. Susipažinsime su laumėmis, vėjais, milžinais ir t.t.  Gaminsime aitvarus, juos leisime į orą, šoksime, dainuosime, vaidinsime, ir netgi mokysimės „dūduoti“.

„Manau, yra labai svarbu mūsų mažuosius miesto gyventojus supažindinti su etnokultūra jiems suprantama kalba – per pasaką. Visą savaitę šoksime, dainuosime, piešime, improvizuosime lietuvių tautosakos motyvais. Viliuosi, kad šis renginys taps gera pradžia naujoms, turiningoms veikloms Prienų kultūros ir laisvalaikio centre“ – teigia Prienų kultūros ir laisvalaikio centro direktorė Virginija Naudžiūtė.

Užsiėmimus veda Prienų kultūros ir laisvalaikio centro darbuotojai, savo sričių profesionalai. Prie projekto taip pat prisideda ir savanoriai. Renginyje dalyvauja 6-10 metų vaikai. Tokio formato renginys Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyksta pirmą kartą. Tikimasi, kad projektas bus tęstinis.

Prienų kultūros ir laisvalaikio centro informacija

Komentarai

komentarai