Užuguosčio komanda vėl atsirado krepšinio žemėlapyje

0
1251

IMAG0165Mažiau nei 300 gyventojų turinčio Užuguosčio (Prienų raj.) vardas vėl girdimas Lietuvos krepšinio padangėje. Čia gimęs ir augęs verslininkas Gintautas Sodaitis po vienerių metų pertraukos atgaivino krepšinio komandą. Tiesa, ji kol kas nedalyvauja Mažų miestelių lygoje (MMKL) ar rajono pirmenybėse, tačiau savo jėgas išbando sostinėje – „Vilniaus lygoje“.

„Tie metai pasitraukimo buvo naudingi, galėjome apžvelgti visą situaciją, pasižiūrėti kam tas krepšinis čia rūpi“, – pasakojo sporto entuziastas. – Visada šią komandą finansuodavau iš savo kišenės, tačiau norėjau, kad kaimo vaikai ir jaunimas turėtų galimybę sportuoti, varžytųsi su kitomis komandomis, siektų kažkokių tikslų. Pailsėjome ir bandome iš naujo. Pradėsime mažais žingsneliais Vilniuje, miesto lygoje, o toliau ateityje galvosime ar prarastas pozicijas. Svarbu, kad Užuguosčio vardas vėl atsirado krepšinio žemėlapyje“.

Šiuo metu Užuguosčio krepšinio komandoje rungtyniauja tik vienas vietinis krepšininkas – tai ir komandos vadovo pareigas užimantis G. Sodaitis. Ekipai grįžti į savo kelią padeda vilniečiai, biržietis ir marijampolietis.

„Šiuo metu tokia situacija, kad Užuguosčio krašto krepšininkų komandoje beveik nėra“, – teigė G. Sodaitis. – Pirmiausiai, norėjome atgaivinti komandos vardą. Žinoma, ateityje planuojame kad šioje komandoje rungtyniautų ir daugiau Prienų rajono krepšininkų. Toks ir yra mūsų tikslas“.

Pirmas blynas Užuguosčio krepšinio komandai tikrai neprisvilo. Sezono atidarymo rungtynėse žalia aprangą vilkėję krepšininkai 101:71 nepaliko vilčių „Gestas-IDW“ komandai. Nugalėtojų komandoje Ugnius Luneckas pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir blokavo 4 metimus. Lukas Motiejūnas surinko 19 taškų, o Žygimantas Kosarevas – 16. G.Sodaitis prie pergalės prisidėjo 6 taškais ir 6 atkovotais kamuoliais.

„Konkrečių tikslų šiuo metu sau neturime išsikėlę“, – teigia G.Sodaitis. – Svarbiausia buvo startuoti, o dabar kiekvienose rungtynėse sieksime pergalių ir gal pavasarį į Užuguostį sugebėsime parvežti kokios nors spalvos medalius. Dirbsime kantriai ir žingsnis po žingsnio judėsime į priekį“.

Kitas rungtynes Užuguosčio komanda „Vilniaus lygoje“ žais lapkričio 15 dieną, kai kausis su „Hansa TRK“ ekipa.

Gediminas Žygelis

Komentarai

komentarai