Trečiojo Prienų r. savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turo rezultatai

0
1399

IMG_8772Trečiasis Prienų rajono saivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turas prasidėjo rungtynėmis tarp „Stadiono” ir Birštono „Žvėrys-Ernas” komandų.

Nors „Stadiono” krepšininkai susirinko labai negausiai, tačiau tai nesutrukdė jiems demonstruoti greito puolimo bei aktyvios gynybos. Šiose rungtynėse pirmą kartą „Stadionui” atstovavo Gediminas Maceina, kuris į komandos žaidimą įnešė daugiau universalumo bei vieną po kitos, kūrė progas komandos draugams. Daugiausiai Roko Marcinevičiaus ir Raimundo Gerbutavičiaus taškų dėka „Stadionas” jau per pirmąjį kėlinį susikrovė 18-os taškų pranašumą. Nors nuo antrojo kėlinio žaidimas šiek tiek susilygino, Birštono krepšininkai pasijuto laisviau ir demonstravo įvairesnį puolimą, tačiau „Stadionas” išlaikė saugų pranašumą bei rungtynių kontrolę iki finalinės sirenos ir iškovojo antrąją pergalę rezultatu 97:74. Tuo tarpu „Žvėrys-Ernas” vis dar lieka be pergalių.

„Stadionas“ – „Žvėrys-Ernas“ 97:74 (28:10; 22:16; 18:24; 29:24)

Rezultatyviausi žaidėjai:
„Stadionas“: R. Marcinkevičius 28 tšk., R. Gerbutavičius 21 tšk., M. Jančiauskas 20 tšk,. G.Maceina 19 tšk.

„Žvėrys-Ernas“: V. Palaikis 26 tšk., M. Seilius 15 tšk., T. Miliūnas ir J. Strampickas po 9 tšk.

Antrosiose rungtynėse susitiko sirgalių favoritai „Paprūdžiai“ prieš Išlaužo seniūnijos komandą.

IMG_8760Kaip ir pirmojo, taip ir šio mačo eigą lėmė pirmasis kėlinys, kurį užtikrinčiau sužaidė „Paprūdžiai“. Pirmajame kėlinyje labiausiai išsiskyrė Išlaužo atstovas V. Venckevičius, kuris pelnė visus komandos taškus ketvirtyje bei Paprūdžių debiutantas Ignas Sinkevičius, kuris aktyviai įtraukė į žaidimą ir komandos draugus. Pastangos nenuėjo perniek, o po pirmojo kėlinio Paprūdžiai pirmavo 22:9. Antrajame kėlinyje prabilo Išlaužo seniūnijos lyderis Arnas Tilindė pelnydamas 12 taškų, tačiau visas pastangas pasivyti nubraukė 7 iš eilės Vytauto Tilinsko taškai leidę „Paprūdžiams“ po dviejų kėlinių išlaikyti apčiuopiamą 14-os taškų persvarą. Įdomu tai, kad per pirmuosius du kėlinius Išlaužo komandoje buvo pasižymėję du krepšininkai – A. Tilindė ir V. Venckevičius. Trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius žaidimas vyko apylygiai, tačiau išlaikę anksčiau įgytą persvarą „Paprūdžiai” iškovojo antrąją pergalę 82:65.

Paprūdžiai – Išlaužas 82:65 (22:9; 20:19; 18:18; 22:19)

Paprūdžiai: I. Sinkevičius 19 tšk., T. Žioba 16 tšk., V. Tilinskas 12 tšk., L. Milašauskas 10 tšk.

Išlaužas: A. Tilindė 24 tšk., V. Venckevičius 21 tšk.

Paskutinėse dienos rungtynėse susitiko skirtingai sezoną pradėjusios komandos – nesunkią pergalę iškovojusi Naujosios Ūtos seniūnija bei antausį pirmosiose rungtynėse gavusi Prienų seniūnijų komandos. Abi ekipos surinko vos po šešis savo atstovus, todėl fizinis pasiruošimas turėjo didelės įtakos mačo eigai. Pirmajame kėlinyje Naujosios Ūtos seniūnija greitai susikrovė dviženklį pranašumą ir, rodos, laikė rungtynių kontrolę savo rankose, tačiau keturių Kajaus Okmano tritaškių antrajame kėlinyje dėka „Prienų seniūnija” atkūrė intrigą ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų.

Šiose rungtynėse lemiamas buvo trečiasis kėlinys, kai ketvirtąją, o vėliau dėl ginčų ir techninę pražangą užsidirbo Tomas Stupuris. Penkiese likusiems Prienų seniūnijos krepšininkams neužteko jėgų toliau lygiai kovoti su jaunesniais Naujosios Ūtos seniūnijos atstovais, kuriuos į priekį vedė 40 taškų pelnęs Mantvydas Gečionis. Audrius Šeškus dar bandė išrasti naują strategiją ir rinkti taškus esant „nuošalėje”, bet taip tik padarė meškos paslaugą savo komandai ir leido priešininkams susikrauti triuškinantį pranašumą. Tritaškiais metimais pagrįstose rungtynėse 35 taškų persvara triumfavo Naujoji Ūta.

Naujosios Ūtos seniūnija – Prienų seniūnija 108:73 (30:18; 18:22; 37:16; 23:17)

Naujosios Ūtos seniūnija: M. Gečionis 40 tšk., L. Kurtinaitis 16 tšk., V. Miknevičius 15 tšk., G. Vasiliauskas 13 tšk.

Prienų seniūnija: K. Okmanas ir K. Abramavičius po 20 tšk., P. Minajevas 14 tšk., A. Šeškus 10 tšk.