Trečiasis smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos posėdis

0
1240

Spalio 29 d. Prienų r. savivaldybėje įvyko jau trečias šiais metais Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisijos, kuriai vadovauja mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, posėdis. Pastarajame posėdyje buvo svarstyti trys verslo atstovų prašymai dėl paramos skyrimo iš Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo fondo.

Komisijos sprendimu verslo subjektams iš viso skirta 6038 Eur paramos: 1418 Eur bendrovei šviečiančios reklamos įrengimo išlaidoms iš dalies padengti; 120 Eur įmonės steigimo išlaidoms kompensuoti; 4500 Eur sklandytuvų sertifikavimo išlaidoms ir banko suteiktos paskolos palūkanoms iš dalies kompensuoti.

2019 m. biudžete Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo fondui buvo skirta 30000 Eur. Tenka apgailestauti, kad verslininkai nelabai aktyviai kreipiasi dėl paramos. Ne kartą Savivaldybės interneto svetainėje ir socialiniame tinkle „Facebook“ buvo skelbta, kad galima gauti paramą iš Fondo, supažindinta su naujomis finansinės paramos formomis. Primename, kad iš dalies gali būti dengiamos vaizdo stebėjimo kamerų įrengimo išlaidos (su sąlyga, kad stebimas vaizdas apims apie 50 proc. viešosios erdvės) ir šviečiančių reklamų įrengimo išlaidos (turi būti pateikiamas išorinės reklamos įrengimo projektas); iki 4000 Eur skiriama vaizdinės reklamos, atspindinčios Prienų krašto savitumą, išlaidoms iš dalies padengti.

Nuostatuose pakeistas vienam verslo subjektui per vienus metus skiriamas lėšų dydis: nuo 50 proc. iki 75 proc. padidinta patirtų išlaidų kompensavimo suma; nuo 2000 Eur iki 4500 Eur padidinta maksimali paramos suma. Taip pat nuo 300 Eur iki 400 Eur padidinta paramos suma už sukuriamą kiekvieną darbo vietą.

Iki metų pabaigos dar liko keletas mėnesių. Kviečiame rajono verslininkus aktyviai naudotis Fondo parama, nes lėšų dar yra. Smulkesnę informaciją Jums suteiks Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Linutė Mikušauskienė, tel. (8 319) 61 121, el. p. linute.mikusauskiene@prienai.lt.

Fondo nuostatus su visais pakeitimais ir paraiškos gauti paramą formą galima rasti čia.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai