Trečiajame kėlinyje nutolęs „Lietkabelis“ susitvarkė su svečiais iš Prienų

0
1929

Šeštadienį prasidėjusiose LKL pirmenybėse pirmų rungtynių jaudulio nepajautė Panevėžio „Lietkabelio“ (1-0) komanda. Panevėžiečiai su Prienų „CBet“ (0-1) vargo pusantro kėlinio, tačiau tada atitolo ir iškovojo pirmąją sezono pergalę rezultatu 74:61 (14:14, 22:16, 19:14, 19:20).

Pergalingą spurtą laimėtojai atliko iš karto po pertraukos – po dviejų kėlinių turėtą šešių taškų persvarą (36:30), laimėjus atkarpą net 17:2, pavyko greitai iškelti iki 21 taško ribos (53:32).

Per likusį laiką Prienų ekipa kelis kartus dar bandė grįžti į rungtynes, buvo sumažinusi atsilikimą iki 10 taškų, tačiau panevėžiečiai sėkmingai numušdavo rungtynių tempą, atsakydavo savo išpuoliais ir per daug arti varžovų neprisileido.

Naudingiausias laimėtojų gretose buvo Martynas Sajus, surinkęs 12 taškų, atkovojęs tiek pat kamuolių ir iš viso sukaupęs 25 naudingumo balus.

Beje, su 12 atkovotų kamuolių aukštaūgis pasiekė naują asmeninį karjeros rekordą LKL pirmenybėse.

Prienų komandai nesisekė atakuoti iš tolimos distancijos – tikslą pasiekė vos 3 metimai iš 17 bandymų.

„CBet“: Skylaras Spenceris 10, Regimantas Miniotas ir Vaidas Čepukaitis po 9;

„Lietkabelis“: M. Sajus 12 (12 atk.kam.), Tomas Dimša 11, Željko Šakičius 10.