Trečiajame kėlinyje dominavusi „CBet“ ekipa KMT turnyrą pradėjo užtikrinta pergale Šilutėje

0
1720

Prienų „CBet“ ekipa vargo du kėlinius iki kol sugebėjo perimti rungtynių iniciatyvą ir pabėgti nuo NKL pirmenybių atstovės „Šilutės“.

Pirmajame Karaliaus Mindaugo taurės etape „CBet“ ekipa užtikrintai 86:68 (20:22, 17:17, 127:10, 22:19) susitvarkė su „Šilute“ ir prieš atsakomąsias rungtynes įgavo 18 taškų persvarą. Atsakomosios rungtynės Prienuose bus žaidžiamos spalio 22-ąją.

Į kitą taurės etapą pateks komanda turinti geresnį taškų santyki susumavus dvejas tarpusavio rungtynes.

„Šilutė“ jau pačioje rungtynių pradžioje pademonstravo, kad yra nusiteikusi rimtai ir pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo 7 taškų pranašumą 22:15.

„CBet“ ekipai niekaip nepavyko perlaužti rungtynių ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo besivejančiųjų rolę – 37:39.

Trečiąjį kėlinį prieniškiai pradėjo galingu spurtu 9:0 ir taip sugebėjo persverti rungtynių svarstykles į savo pusę (46:39). Svečiai prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą ir nutolti dar labiau – 64:49.

Ketvirtajame kėlinyje prieniškiai savo persvarą tik dar labiau padidino, kuri turės įtakos atsakomosiose rungtynėse Prienuose.