Tomo Delininkaičio šou nukalė pergalę prieš „Juventus“ (Video)

0
1950

1Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai kapstosi iš duobės. Sezono rungtynes sužaidęs „Vytauto“ gynėjas Tomas Delininkaitis nukalė pergalę LKL čempionate prieš Utenos „Juventus“ 89:84 (28:19, 25:17, 17:16, 19:32).

Tomas Delininkaitis vedė „Vytautą“ į pergalę ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. Gynėjas per 28 minutes pelnė 25 taškus, pataikydamas visus 6 tritaškius ir 2 dvitaškius.

„Juventus“ ekipai pirmoje rungtynių pusėje smarkiai trūko agresyvumo gynyboje. Uteniškiai per du pirmuosius kėlinius neperėmė nė vieno kamuolio. Tuo tarpu „Vytautas“ smaginosi vedamas 8 tritaškių ir ilgąją pertrauką pradėjo pirmaudamas 53:36.

Antanas Sireika galiausiai rado priešnuodžius nuo „Vytauto“ atakų ir trečiajame kėlinyje „Juventus“ jau praleido tik 17 taškų. Nors Prienų-Birštono ekipa buvo atitrūkusi solidžiu skirtumu, Utenos krepšininkai kilo į lemiamą šturmą ir 37-ąją minutę priartėjo 68:77. Iki paskutinės sekundės kovoję uteniškiai po J.Diggso tolimo šūvio likus rungtyniauti 1,5 min. sukarpė atsilikimą iki 77:82.

Savo T.Delininkaitį paskutinę minutę atrado „Juventus“. J.Diggsas per dvi paskutiniąsias mačo minutes pataikė net keturis tolimus metimus, nors iki to laiko nė karto iš toli nebuvo tikslus, ir „Juventus“ viltis atgijo 84:87 likus 16 sek. Vis dėlto iki stebuklo pritrūko.

Prieniškiai vos neprisižaidė. Didžiausias jų pranašumas vienu metu siekė 20 taškų.

„Vytautas“ iškovojo 4 pergalę per 9 rungtynes, kai uteniškiai lieka su 3 laimėjimais.

„Vytautas“: T. Delininkaitis 25, S. Kulvietis 16, V. Lipkevičius ir M. Kupšas po 14, V. Čižauskas 8.

„Juventus“: J. Diggsas 21 (5 rez. perd.), S. Parkeris 13, V. Vasylius 12 (7 atk. kam.), V. Šulskis 9.