Tarybos posėdyje patvirtinta mero 2017 metų veiklos ataskaita

0
672

Balandžio 26 d. vykusiame Prienų r. savivaldybės tarybos posėdyje buvo patvirtinta Savivaldybės mero 2017 metų veiklos ataskaita. Meras A. Vaicekauskas pristatė praėjusių metų nuveiktus darbus pagal Savivaldybės 2011–2019 metų strateginio veiklos plano prioritetus, apžvelgė įvairias veiklos sritis.

Tarybos veiklą meras įvertino gerai. Jis pabrėžė, kad gero Tarybos darbo rezultatas – beveik 89 proc. visų sprendimų priimti vienbalsiai (dėl Savivaldybės biudžeto, investicinių projektų, ilgalaikių paskolų investiciniams projektams, švietimo įstaigų vadovų paskyrimo ir kt.). Darniam sprendimų priėmimui turėjo įtakos ir mero iniciatyva jau antrus metus organizuoti susitikimai ir savivaldybės biudžeto projekto aptarimai tiek su koalicijos partneriais, tiek su opozicijos atstovais.

Ataskaitoje akcentuota, kad 2017 metais buvo užbaigta Jiezno gimnazijos renovacija,  Prienų kultūros ir laisvalaikio centro didžiosios salės rekonstrukcija, papildomai įrengtos 2 ikimokyklinio ugdymo grupės Jiezne ir Išlauže, pradėta Prienų sporto stadiono rekonstrukcija (ją planuojama baigti 2018 m.), vandentvarkos projektas Prienuose ir Strielčių gyvenvietėje, rekonstruotos perėjos, šilumos tiekimo trasos Prienuose, įvestas vandentiekis miesto kapinėse.

Meras pabrėžė, kad šiais metais visų laukia nauji iššūkiai – vandentvarkos plėtros projektas Stakliškėse, Prienų autobusų stoties rekonstrukcija, Stakliškių ir Veiverių kultūros ir laisvalaikio centrų remontas, bus tęsiami perėjų modernizavimo darbai. 2018 m. turi būti pradėtos tvarkyti Stadiono mikrorajono viešosios erdvės, rekonstruotas buvusios Nemuno pradinės mokyklos pastatas. Tikimasi atidaryti dar po vieną papildomą ikimokyklinio ugdymo grupę Skriaudžiuose  ir Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje. „Tai tik nedidelė dalis suplanuotų darbų, kuriems įgyvendinti reikės mūsų susitelkimo, geranoriškumo ir supratimo“, – sakė meras.

A. Vaicekauskas pasidžiaugė gražėjančiais Prienais, kuriuos puošia renovuoti daugiabučiai, kuriamos naujos erdvės, vaikų žaidimų, sporto aikštelės, laisvalaikio praleidimo zonos, tvarkingos ir prižiūrimos žmonių sodybos. Jis padėkojo Tarybos nariams, administracijos vadovams ir darbuotojams, biudžetinių įstaigų darbuotojams, verslininkams, visuomenininkams, bendruomenėms už bendrą darbą, pakvietė ir toliau kartu dirbti dėl savo krašto ir jo žmonių ateities.

Posėdyje 2017 metų veiklos ataskaitas pristatė ir VšĮ Jiezno pirminės sveikatos priežiūros centro, bendrovių „Prienų butų ūkis“, „Prienų vandenys“, „Prienų šilumos tinklai“ vadovai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai