Tarybos posėdyje daugiausia dėmesio skirta rajono ugdymo įstaigų 2018 metų veiklų ataskaitoms

0
2215

Kovo 7 d. Prienų r. savivaldybėje vyko priešpaskutinis šios kadencijos Tarybos posėdis. Posėdyje tradiciškai pasveikinti gimtadienius šventę Tarybos nariai. Meras Alvydas Vaicekauskas pasveikino ir įteikė gėlių vasario mėnesį gimimo sukaktį paminėjusiam Martynui Butkevičiui.

Pirmuoju klausimu pritarta Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2018 m. veiklos ataskaitai. Vėliau buvo išklausytos ir patvirtintos aštuoniolikos rajono ugdymo įstaigų vadovų 2018 m. veiklos ataskaitos.

Pristatydami veiklos ataskaitas vadovai trumpai apžvelgė praėjusių metų veiklos rezultatus, džiaugėsi mokinių aktyvumu, mokslo, muzikos, sporto ir kitais laimėjimais įvairiuose konkursuose regione bei respublikoje, dalyvavimu „Erasmus+“ projektuose ir gražiais bendradarbiavimo ryšiais bei partnerystės projektais su įvairiomis užsienio mokyklomis, pasidžiaugė ir tuo, kad pavyko pritraukti papildomų finansinių išteklių iš įvairių rėmėjų bei organizuojant įstaigų patalpų nuomą, teikiant kitas paslaugas.

Prie ugdymo įstaigų gerų veiklos rezultatų pagal finansines išgales prisidėjo ir Savivaldybė: „Revuonos“ pagrindinei mokyklai ir „Ąžuolo“ progimnazijai skirta po naują mokyklinį autobusiuką, „Žiburio“ gimnazijoje įrengtas liftas neįgaliesiems, gimnazijos ir progimnazijos teritorija aptverta tvora, Jiezno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje atliktas stogo remontas, Pakuonio pagrindinėje mokykloje, pridėjus dalį mokyklos biudžeto lėšų, nupirkti baldai ir mokymo priemonės jungtinei priešmokyklinio ugdymo grupei, suremontuotas valgyklos stogas ir virtuvės patalpos, išlygintos duobės automobilių stovėjimo aikštelėje, „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje įrengtos patalpos ilgajai priešmokyklinio ugdymo grupei, papildomai 6 stebėjimo kameros, ruošiantis minėti mokyklos įkūrimo šimtmetį išklota 100 m2 kiemo trinkelėmis, atnaujinta laiptinė. Ši mokykla pernai gavo 1000-ąjį Lietuvoje geltonąjį autobusą. Daug gražių darbų nuveikta, gerų rezultatų pasiekta ir kitose įstaigose, tiek su bendruomenės, tiek ir su Savivaldybės, kuruojančio Švietimo skyriaus specialistų pagalba.

Taryboje buvo priimti ir kiti sprendimai. Po viešo nuomos konkurso patvirtinta Prienų autobusų stoties nuomos sutartis su UAB „Kautra“ 5 metams (su galimybe pratęsti sutartį 5 metams). Nuomos kaina – 571 Eur per mėn.

Patvirtinti Piniginės socialinės paramos teikimo tvarkos aprašo ir lėšų piniginei socialinei paramai nustatymo metodikos pakeitimai.

Pritarta prašymui įsteigti 1 atvejo vadybininko pareigybę ir 1 socialinio darbuotojo, dirbančio su šeima, pareigybę Prienų r. savivaldybės socialinių paslaugų centre. Šiuo metu Prienų rajone yra 185 šeimos, kurioms yra taikoma atvejo vadyba. Pareigybės bus finansuojamos iš valstybės biudžeto specialiųjų tikslinių dotacijų.

Posėdyje buvo pateikta informacija apie Kauno regiono integruotos teritorijų vystymo programos įgyvendinimą 2018 m. ir sudarytą programoje nustatytų veiksmų įgyvendinimo grafiką 2018-2020 m. Į šią programą įeina dviračių ir pėsčiųjų takų įrengimo Kęstučio ir Paupio gatvėse Prienų mieste, Prienų miesto Birutės g. rekonstrukcijos, Prienų miesto J. Vilkutaičio g. atkarpos nuo Vytenio g. iki Kęstučio g. rekonstrukcijos, eismo saugumo priemonių diegimo Revuonos g. ir kiti pradėti vykdyti ar planuojami projektai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai