Tarybos narių išvažiuojamasis posėdis Šilavoto seniūnijoje

0
1435

1 Rugsėjo 29 d. po Prienų r. savivaldybės tarybos posėdžio mero A. Vaicekausko pakviesti Tarybos nariai vyko į Šilavoto seniūniją.

Pirmiausia jie lankėsi UAB „Ekofrisa“, kuri gamina grikių, miežines, kvietines, perlines, žirnių kruopas. Net 82 proc. savo produkcijos UAB „Ekofrisa“ eksportuoja į įvairias pasaulio šalis. Tarybos narius priėmė įmonės direktorė Lina Padvaiskienė, kuri papasakojo, kaip vyksta gamybos procesas, su kokiais sunkumais susiduria, kaip įmonei sekasi dirbti ir kokių ateities planų dar turi. Įmonė gyvuoja jau 13 metų, joje dirba apie 50 darbuotojų.

Tarybos nariai taip pat svečiavosi Prienų krašto muziejaus padalinyje Šilavoto „Davatkyne“. 2Tai istorinė vieta, kuri daugiau nei šimtmetį buvo savotiškas vienuolynas, kuriame glaudėsi pamaldžios moterys – davatkėlės, visai parapijai dariusios gerus darbus. Įdomią ekskursiją ir istoriją apie „Davatkyną“ papasakojo jo įkūrėjos Marijonos Dabrišiūtės anūkė Marija Lincevičienė. Ji parodė išlikusias trobas, drabužius, didelę to meto rankinių kolekciją. Anot Marijos Lincevičienės, davatkėlės buvo labai kuklios, darbščios ir taupios, kuo galėdamos padėjo vargstantiems. Tarybos nariai apžiūrėjo ir nuo muziejaus iki bažnyčios besidriekiantį naująjį skulptūros taką.

Tarybos nariai su Šilavoto seniūne Neringa Pikčilingiene aptarė seniūnijoje kylančias socialines, kelių remonto ir kitas problemas.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai