„Šv. Kalėdų belaukiant“

0
1138

Kalėdos – laikotarpis metuose, kuomet norisi daryti gerus darbus, padėkoti, pasveikinti bei prisiminti kitus, net tuos, kurių niekada nebuvome sutikę. Tai galime padaryti įvairiausiais būdais, tam nebūtina turėti nei daug pinigų, nei daug laisvo laiko. Reikalingas tik didelis noras dalytis savo šiluma.

Kiekvienoje seniūnijoje mūsų tarpe gyvena vieniši senjorai, kurių kasdienybė yra pilka, monotoniška ir nuobodi. Kartais reikia tiek nedaug, kad senolių veidus papuoštų šypsena, kad jų akyse suspindėtų Kalėdinis laukimas ir viltis. Gruodžio 11 d. socialinės darbuotojos Lina Tamošiūnienė, Jurgita Ruseckienė ir socialinio darbuotojo padėjėja Laima Stravinskaitė lankė seniūnijose gyvenančius vienišus senjorus. Prieš šį susitikimą prevencinės programos „Linas“ dalyviai, padedant Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro floristikos mokytojai Živilei Večerskienei, Pakuonio seniūnijoje gamino Kalėdinius vainikus, kurie ir papuošė senolių namus.

Gyvenimiška patirtimi turtingiems, tačiau artimųjų šilumos stokojantiems pagyvenusiems asmenims buvo įteikti ne tik Kalėdiniai vainikai, bet ir šventa Dievo duona – Kalėdaitis.

Užsiėmimo metu vaikai susipažino su spygliuočių šakelių rūšimis, jų pavadinimais, mokėsi gaminti vainikus bei juos dekoruoti. Puošybos procesas buvo smagiausia ir maloniausia darbo dalis, kadangi pasitelkę meninius gebėjimus bei vaizduotę, vaikai įvairiomis medžiagomis puošė ir gražino savo vainikėlius.

Dėkojame floristikos mokytojai Živilei už vaikams įdomią praktinę pamoką. Socialinės darbuotojos Jurgita Ruseckienė, Lina Tamošiūnienė ir Laima Stravinskaitė

Prienų r. savivaldybės socialinių paslaugų centro informacija

Komentarai

komentarai