Susitikime su socialinės apsaugos ir darbo viceministru aptarti jaunimo politikos klausimai

0
1687

Balandžio 11 d. Prienų r. savivaldybėje lankėsi Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministras Eitvydas Bingelis, Jaunimo reikalų departamento direktorius Vydūnas Trapinskas, SADM Jaunimo skyriaus vedėja J. Sakalauskienė. Susitikime su Savivaldybės vadovais, specialistais, atsakingais už jaunimo politikos įgyvendinimą vietos lygmeniu, aptarti Savivaldybės prioritetai jaunimo politikos srityje 2017 m., taip pat Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo, tarpžinybinio tinklo veiklos, darbo su jaunimu klausimai ir šiandienos iššūkiai.

Susitikime-diskusijoje svečiai ir jaunimo, su jaunimu dirbančių organizacijų bei mokinių savivaldos atstovai Prienų kultūros ir laisvalaikio centre diskutavo darbo su jaunimu, savanorystės plėtros, jaunimui palankios infrastruktūros kūrimo, jaunų žmonių, kurie dėl įvairių priežasčių nepritampa prie bendraamžių ar suaugusiųjų visuomenės, linkę nusikalsti, vartoja alkoholį bei kitas svaiginamąsias medžiagas, užimtumo, integracijos į gyvenamąją aplinką ir kitomis temomis.

Susitikimo metu aptartos atvirojo jaunimo centro ar atvirosios jaunimo erdvės įkūrimo Prienų mieste galimybės, susitarta dėl kito Prienų r. savivaldybės su jaunimu dirbančių organizacijų ir mokinių savivaldų atstovų susitikimo ir tolimesnių veiklų.

Šiuo metu visoje Lietuvoje yra 36 atvirieji jaunimo centrai ir 154 atvirosios jaunimo erdvės.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai