Susitikimas su Veiverių seniūnijos gyventojais

0
1149

1 Š. m. gegužės 18 dieną Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Zablackienė ir mero patarėja J. Zailskienė susitiko su Veiverių seniūnijos gyventojais.

Pirmiausia aplankyta Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija, kurios kieme vyksta Drožybos stovykla. Stovykloje dirba 10 gimnazistų. Šių metų kūrinių tematika – pasakos. Mokykloje apžiūrėtas ikimokyklinio ugdymo skyrius ir įvertinta plėtimosi galimybė – mat darželio grupių poreikis Veveriuose nėra visiškai patenkintas. Kaip tik šiuo metu vyksta finansiniai skaičiavimai, nuo kurių priklausys, ar darželio grupė bus įrengta šiais ar kitais metais.

Per susitikimą seniūnijoje su gyventojais buvo aptartos problemos – keliai, netinkama vaikų žaidimo aikštelės vieta, automobilių stovėjimo aikštelių trūkumas (ypač turgaus dienomis). Aistrų gyventojams kelia ir Šaulių namų šildymo problemos, autobusų maršrutai.

2Gyventojai ne tik kalbėjo apie problemas, bet ir džiaugėsi, kad jau antri metai gerai prižiūrimi keliai, bendradarbiaujama su vietiniais verslininkais, tvarkoma aplinka. Meras patvirtino, kad dar šiais metais Skriaudžiuose bus įrengta ikimokyklinio ugdymo grupė. Ši žinia buvo sutikta plojimais.

Pabrėžta, jog daug problemų gali išspręsti pati bendruomenė, tik reikia geranoriškumo ir susikalbėjimo.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai