Susitikimas su krašto verslo atstovais

0
1441

Lapkričio 23 d. Prienų r. savivaldybės mero A. Vaicekausko iniciatyva vyko tradicinis Savivaldybės vadovų ir specialistų susitikimas su vietos verslo atstovais. Į susitikimą buvo pakviesti Prienų darbo biržos, Alytaus regioninio atliekų tvarkymo centro vadovai.

Susitikime verslininkams buvo pristatyti Prienų rajono ir miesto bendrųjų planų koregavimo projektai, aptartos atliekų tvarkymo apmokėjimo sistemos aktualijos, mokesčių už atliekas skaičiavimo tvarka ir problemos, su kuriomis susiduria verslininkai. Darbo biržos atstovai papasakojo apie darbo rinkos naujoves, biržos įgyvendinamas programas ir palankias sąlygas darbdaviams įdarbinti darbuotojus.

Susitikimo metu vyko diskusija įvairiais klausimais. Verslininkai domėjosi kelio Kaunas–Prienai-Alytus rekonstrukcijos bei verslo plėtros perspektyvomis, Stakliškių vandentvarkos projektu, viešųjų erdvių panaudojimo verslui ir visuomenei galimybėmis Prienų r. savivaldybėje ir kt.

Meras A. Vaicekauskas akcentavo, kad šiais metais vandentvarkos projekto darbai vykdomi Strielčiuose, o kitų metų pavasarį bus pradėti ir Stakliškėse, 2018 m. prasidės ir viešųjų erdvių sutvarkymo projektai, nuosekliai bus vykdomi pėsčiųjų ir dviračių takų plėtros projektai.

Mero teigimu, dėl kelio Kaunas–Prienai–Alytus rekonstrukcijos Prienų rajono ir kaimyninės savivaldybės ne kartą kreipėsi į atsakingas institucijas ir Vyriausybę. Pasak mero, verslui ir žmonių saugumui šis projektas yra gyvybiškai svarbus, todėl bus dar kartą kreipiamasi į šios kadencijos Vyriausybę.

Susitikime susitarta į kitą diskusiją su verslininkais pakviesti ir Prienų kraštui atstovaujančius LR Seimo narius.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai