Su „Prienų šilumos tinklų“ vadovais aptarta šilumos trasų rekonstrukcija

0
1200

Gegužės 2 d. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas inicijavo Savivaldybės vadovų ir specialistų pasitarimą su AB „Prienų šilumos tinklai“ vadovais – direktore A. Minciuviene ir vyr. inžinieriumi Š. Indrele.

Pasitarime buvo aptartas šilumos trasų rekonstrukcijos darbų planas, taip pat šilumos ūkio situacija Jiezne ir Pakuonyje.

Prienuose planuojama ES lėšomis rekonstruoti 2,87 km pasenusių šilumos trasų. Pagal reikalavimus į projektą įtrauktos tik daugiau kaip 30 metų senumo trasos, nors susidėvėjusių yra gerokai daugiau, tačiau 25–27 metų trasų rekonstruoti struktūrinių fondų lėšomis neleidžiama.

Šilumos trasų rekonstrukcija prasidės jau šią vasarą, todėl Savivaldybės meras atkreipė dėmesį, kad darbai turi vykti sklandžiai, netrukdyti svarbiausiems Prienų mieste vyksiantiems renginiams, o trasų tiesimo vietose pažeista gatvių danga turi būti sutvarkyta. Artimiausiu metu Savivaldybės ir jos valdomos įmonės vadovai bei rangovai apžiūrės trasas ir suderins preliminarius darbų grafikus.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai