Su įmonių vadovais sutarta nelėtinti darbų tempo

0
336

Sausio 5 d. meras Alvydas Vaicekauskas organizavo pasitarimą su Savivaldybės, AB „Prienų šilumos tinklai“, UAB „Prienų butų ūkis“, UAB „Prienų vandenys“ vadovais.

UAB „Prienų vandenys“ vadovas Pranas Mitkevičius pristatė vykdomą vandentiekio projektą Strielčiuose – jau paklota 8 km trasų (iš 13 km) ir planuojama iki rudens šį projektą įgyvendinti.

Taip pat trumpai papasakojo apie būsimus darbus – vasarą bus vykdoma vandentiekio rekonstrukcija Pramonės, Stadiono (iki Tyliosios) gatvėse, o iki metų pabaigos planuojama baigti Stakliškių vandentiekio projektą. Direktorius išsakė nuogąstavimus, kad prie vandentiekio ir nuotekų tinklų nesijungia dalis Balbieriškio miestelio gyventojų, o tai gresia didelėmis piniginėmis baudomis įmonei.

UAB „Prienų butų ūkis“ vadovas Algis Valatka pasidžiaugė daugiabučių renovacijos sparta, papasakojo apie ruošimąsi kvartalinei renovacijai. Išreikšdamas viltį, kad pavyks gauti finansavimą norintiesiems renovuoti daugiabučius, pajuokavo, kad dabar gyventojai jau klausia, ne kodėl reikia renovuotis, o kada vyks renovacija.

AB „Prienų šilumos tinklai“ direktorė Albina Minciuvienė kalbėjo apie planus didinti kuro sandėlius, pirkti svarstykles bei informavo apie kuro kainų šildymui svyravimus. Taip pat vadovė pristatė, kad jau nuo 2018 m. vasario 1 d. bus mokama 0,61 ct/kWh „kompensacija“ šilumos vartotojams už papildomai gautas įmonės pajamas 2015–2016 m. (Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisijos sprendimu bus mokama penkerius metus), o šilumos kaina bus tikrai mažesnė negu sausio mėn. (preliminariais skaičiavimais, apie 0,48 ct/kWh).

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai