Su administracijos vadovais aptarti Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus darbai

0
1273

Tęsdami darbų aptarimų su administracijos skyrių specialistais tradiciją, spalio 24 d. administracijos direktorė J. Zailskienė ir pavaduotojas A. Marcinkevičius surengė pasitarimą su Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus specialistais.

Administracijos direktorė J. Zailskienė pažymėjo, kad Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus darbuotojai atlieka labai plačias funkcijas ir nuo skyriaus darbo labai priklauso daugelio darbų ir savivaldybės veiklos sėkmė. Ji atkreipė dėmesį į teigiamus pokyčius kelių registracijos, asfaltavimo darbų organizavimo bei kitose srityse, padėkojo skyriaus darbuotojams ir naujam vedėjui T. Žvirbliui už pastangas, atsakomybę bei bendradarbiavimą su administracija ir kitais skyriais.

Pasitarimo metu buvo aptarti kelių asfaltavimo, baseino statybos ir kitų metų finansavimo, socialinių būstų remonto, šaligatvių priežiūros, apleistų ir bešeimininkių pastatų priežiūros bei kontrolės, konteinerių aikštelių bei kitų būtinų vietų apšvietimo, buvusio „Revuonos“ viešbučio privatizavimo, sutarčių administravimo, autobusų stotelių ženklų poreikio ir kiti klausimai. Galima paminėti, kad baigiami ruošti buvusio „Revuonos“ viešbučio pastato privatizavimo dokumentai, greit bus skelbiamas jo pardavimo aukcionas. Planuojama neilgai trukus įrengti konteinerių aikštelių apšvietimą. Tikimasi, kad kitiems metams bus gautas reikiamas finansavimas ir baseino darbų užbaigimui.

Per vasarą gerokai į priekį pasistūmėjo projektų įgyvendinimo darbai Prienuose. Dalis projekto „Nemuno upės pakrantės ir Revuonos parko bei jo prieigų sutvarkymas ir pritaikymas bendruomenės ir verslo poreikiams“ teritorijos, į kurią įeina Revuonos parkas ir jo prieigos, Nemuno upės pakrantė, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio paminklo prieigos, darbų bus užbaigta šiemet. Planuojama užbaigti Kęstučio paminklo prieigų atnaujinimo darbus, sutvarkyti Revuonos parką. Darbus Nemuno pakrantėje, kur įrengiama apžvalgos aikštelė, amfiteatras, fontanas (tekantis vanduo) ir kiti elementai, planuojama užbaigti kitais metais.

Šiais metais bus baigta sutvarkyti ir tvenkinio teritorija Stadiono mikrorajone. Liks baigti įrengti pėsčiųjų ir dviračių bei neįgaliesiems pritaikytus takus link Nemuno, sutvarkyti pakrantės teritoriją ir kt.

Baigiant pasitarimą administracijos direktorė ir pavaduotojas kvietė specialistus dar glaudžiau bendradarbiauti tarpusavyje bei tarp skyrių, stengtis operatyviai spręsti gyventojams aktualius klausimus, taip pat problemas, kurių iškyla rengiant dokumentus ar vykdant projektus, bendraujant su rangovais, projektuotojais, kitų sričių specialistais.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai