Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro kapitalinio remonto darbai vyksta sklandžiai

0
2118

Liepos 10 d. Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir administracijos direktorė Jūratė Zailskienė lankėsi Stakliškių seniūnijoje, apžiūrėjo, kaip vyksta Kultūros ir laisvalaikio centro kapitalinio remonto darbai. Kartu su rangovais, Stakliškių seniūne ir Stakliškių KLC vadove buvo aptarti darbų atlikimo, kokybės ir kiti sutartyje numatyti klausimai, taip pat apžiūrėtas prie kultūros centro esantis pastatas, kurio dalis priklauso Savivaldybei, kita dalis – privatizuota.

Savivaldybės vadovai ir Stakliškių KLC direktorė neturėjo priekaištų rangovams, pasidžiaugė darniu bendradarbiavimu, operatyviai sprendžiamais iškylančiais klausimais. Nusiskundimų nebuvo ir dėl samdomus darbus atliekančių vietos darbininkų.

Po darbų apžiūros sutarta bendromis Savivaldybės ir privačių asmenų lėšomis sutvarkyti ir šalia esantį pastatą. Jame Savivaldybės lėšomis jau suremontuota patalpa, kurioje vietos verslininkai planuoja išsinuomoti ir įrengti kirpyklą.

Stakliškių KLC kapitalinio remonto metu bus sutvarkytas neįrengtas pastato rūsys, suremontuotos vidaus patalpos, atnaujinta pastato šildymo sistema, įrengti elektriniai radiatoriai. Taip pat apšiltintas pastato fasadas bei įrengtos pastato vaizdo stebėjimo ir priešgaisrinės signalizacijos sistemos.

Rangos darbus vykdo UAB „Fasida“. Rangos darbų sutarties vertė 173 876,87 Eur.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai