„Stakliškių“ krepšinio klubas pirmame RKL „B“ ketvirtfinalio mače patyrė pralaimėjimą

0
1475

66Šių metų kovo 15 d. „Stakliškių“ krepšininkai Prienuose sužaidė pirmąsias RKL „B“ diviziono ketvirtfinalio rungtynes su Šilalės „Lūšies“ krepšininkais.

Rungtynės buvo atkaklios, tačiau beveik visas rungtynes pirmavę svečiai privertė stakliškiečius pralaimėti pirmąjį tarpusavio susitikimą rezultatu 81:89 (12:16, 22:22, 23:25, 24:26).

Pirmojo kėlinio pradžia buvo labai atkakli, tačiau antroje dalyje „Lūšies“ krepšininkai įgijo nedidelę persvarą ir kėliny stakliškiečiai pralaimėjo rezultatu 12:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo sėkmingiau „Stakliškių“ krepšininkams, kurie ne tiktai išlygino rezultatą, tačiau sugebėjo ir persverti savo naudai, tačiau varžovai neatsipalaidavo ir, puikiai sužaidę gynyboje, laimėję atkarpą rezultatu 10:0, kėlinį užbaigė pergalingai, po dviejų kėlinių šeimininkai jau atsilikinėjo rezultatu 34:38.

Trečiasis kėlinys vėlgi prasidėjo stakliškiečių galingu žaidimu, o svečiai vėlgi geriau sužaidė kėlinio antrąją dalį ir po trijų kėlinių „Stakliškių“ krepšininkai atsilikinėjo rezultatu 57:63.

Lemiamas kėlinys vyko pagal panašų scenarijų, šeimininkai pradžioje išlygino rezultatą, tačiau antroji ketvirtojo kėlinio dalis priklausė „Lūšies“ krepšininkams, o rungtynės pralaimėtos rezultatu 81:89.

sss„Stakliškės“: M.Nenartavičius 21 tšk., T.Čerkunovas 16 tšk., A.Šaulys 15 tšk.

„Lūšis“: J.Košys 34 tšk., A.Pukelis 13 tšk., D.Rupšys 12 tšk., M.Čepauskas 12 tšk.