Stakliškių „Guostos“ krepšininkai turėjo pripažinti dar vieną pralaimėjimą RKL čempionate

0
1361

2Lapkričio 13 d. Prienuose sužaistos dar vienos RKL rungtynės, kur susitiko Stakliškių „Guosta“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas-2“ . Deja, bet mūsų krašto komanda patyrė trečiąjį pralaimėjimą. Visas rungtynes pirmavę Vilniaus krepšininkai, laimėjo mačą 5 taškų skirtumu (61:66).

Pirmasis kėlinys pralaimėtas net 12 takų skirtumu (9:21). Antrajame kėlinyje stakliškiečiai susikaupė ir išlygino žaidimą, tiesa, svečiai geriau sužaidė antro kėlinio pabaigą ir išsaugojo 5 taškų pranašumą (27:32).

Antroje rungtynių dalyje atrodė, jog Prienų r. atstovai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir trečiąjį kėlinį žaidė taškas į tašką, tačiau svečiai geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir įgijo net 9 taškų pranašumą (41:50). Lemiamą kėlinį vilniečiai stengėsi išlaikyti įgytą persvarą ir, nors stakliškiečiai buvo sumažinę atsilikimą iki 4 taškų, rungtynės pralaimėtos rezultatu 61:66 (09:21, 18:11, 14:18, 20:16).

„Guosta“: Kajus Okmanas – 21 taškas, Paulius Grigaitis – 16 taškų (15 atkovotų kamuolių), Tadas Padegimas – 10 taškų.

„Lietuvos rytas-2“: Matas Jogėla – 19 taškų, Martynas Maskolaitis – 12 taškų.