Stakliškių „Guostos“ krepšininkai sutriuškino jonaviečius namuose

0
1307

1Lapkričio 20 d. Stakliškių „Guostos“ komanda sužaidė RKL čempionato rungtynes su „Jonava“.  Varžovai įveikti įtikinamai (102:54). Pergalė padėjo pakilo į 6 vietą grupėje.

Jau po pirmojo kėlinio stakliškiečiai įgijo 12 taškų skirtumą (24:12). Antrasis kėlinys buvo atkaklesnis ir šeimininkams pavyko padidinti persvarą tiktai 2 taškais (44:30).

Trečiasis kėlinys vėl priklausė stakliškiečiams, persvara dar padidinta 7 taškais (66:45). Ketvirtasis kėlinys jau buvo tiktai formalumas, kur Stakliškių „Guostos“ krepšininkai tiesiog mėgavosi krepšiniu. Rungtynės laimėtos net 48 taškų skirtumu (102:54).

„Guosta“:  Mantvydas Gečionis – 22 taškai, Eduardas Straigis – 18  taškų (12 atkovotų kamuolių) , Paulius Grigaitis – 15, Kajus Okmanas – 14, Tautvydas Švedas ir Tadas Padegimas po 12 taškų.

„Jonava“: Laimonas Kazulis ir Mantas Lauraitis pelnė po 11 taškų.