Stadiono mikrorajono viešųjų erdvių sutvarkymo projektas įsibėgėjo

0
2904

Praėjusį penktadienį Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorius E. Visockas, administracijos Statybos ir ekonominės plėtros bei Investicijų skyriaus specialistai apžiūrėjo, kaip vyksta Stadiono mikrorajono viešųjų erdvių sutvarkymo darbai. Kartu dalyvavo projektuotojai ir rangovų atstovai.

Kaip patikino UAB „Rūdupis“ direktoriaus pavaduotojas statybai R. Vasiliauskas, darbai vyksta pagal planą, visi iškylantys klausimai yra derinami su projektuotojais ir atsakingais Savivaldybės specialistais.

Stadiono mikrorajono viešųjų erdvių sutvarkymo projektas prasidėjo birželio pabaigoje ir iki rugsėjo vidurio jau yra nemažai padaryta: išvalytas tvenkinys, baigiami pakloti pagrindai krepšinio, tinklinio, lauko teniso, lauko treniruoklių aikštelėms, ruošiama vaikų žaidimų erdvė.
Netrukus turi būti uždaryta Lukšos g. atkarpa nuo Statybininkų g. iki Vytenio g. 8 namo, ja automobilių eismas bus nutrauktas, paliktas tik takas pėstiesiems.

Įgyvendinus pirmąjį projekto etapą, vietoje važiuojamosios gatvės bus įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, šalia jų – krepšinio, tinklinio ir lauko teniso aikštelės, paplūdimys, visuomenės poreikiams pritaikyta erdvė prie tvenkinio.

Didžioji dalis darbų bus atlikti šiais metais, visą objektą planuojama užbaigti iki 2019 metų pabaigos. Objekto vertė – apie 2,1 mln. Eur.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai