Sporto ir pramogų popietė

0
629

Prienų krašto vasaros šventė baigėsi sekmadienį Sporto ir pramogų popiete Paprienėje prie Nemuno. Popietės dalyviai varžėsi daugybėje sporto rungčių – šaškių, šachmatų, šaudymo, smiginio, petankės, mini stalo teniso, kamuolio metimo į krepšį ir kitose.

Mėgstantiems aktyviau pajudėti buvo organizuotos estafetės, linksmojo tinklinio varžybos, Zumba su Sonata, mažiesiems – įvairios pramogos, viena iš jų – nepamirštamas pasijodinėjimas poniu. Šią pramogą dovanojo Leskavoje įsikūrusio klubo „Mes kitaip“ savininkės Lijana ir Edita.

Prienų r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdė akciją, kurios metu kvietė pasitikrinti ir įsivertinti savo sveikatą bei fizinę būklę, pasikonsultuoti, dalyvauti loterijoje.
Sporto ir pramogų šventės dalyviai vaišinosi tradicine mero sriuba, kaimiška kiaušiniene ir suneštinėmis vaišėmis. Susirinkusiesiems dainavo atlikėjos Virginija, Raminta ir Neringa.

Popietę organizavo Prienų r. savivaldybė ir partneriai: Prienų KLC, Sporto centras, Visuomenės sveikatos biuras, UAB „Prienų butų ūkis“, Prienų miesto seniūnija, „Nemuno kilpų žvejai“, A. ir A. Stadaliai, A. ir G. Bendinskai, Prienų policijos komisariatas, Paprienės bendruomenė, Prienų šaulių organizacija.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai