Socialinių darbuotojų pagerbimo šventė

0
1458

Rugsėjo 27-ąją, minint jubiliejinę, 15-ąją, Lietuvos socialinių darbuotojų dieną, Prienų kultūros ir laisvalaikio centre buvo pasveikinti šios profesijos atstovai ir pagerbti geriausieji.

Į šventę susirinkusius socialinius darbuotojus ir jų pagalbininkus pasveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. Kaip jis sakė, socialinio darbuotojo kelias yra vienas iš atsakingiausių ir sunkiausių. Profesinės šventės proga meras palinkėjo visiems, dirbantiems šį darbą, stiprybės, sveikatos, asmeninės laimės.

Sveikinimo žodžius tarė ir Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Sandra Mekionienė. „Jūsų darbas ne tik atsakingas, bet ir reikalaujantis kitų savybių – diplomatijos, atjautos. Žmonėms, kuriems padedate, reikia būti mamomis, seserimis, dukromis. Tam tikrose situacijose tenka priimti žaibiškus sprendimus“, – kalbėjo J. Zailskienė. Direktorė ir vedėja taip pat linkėjo socialiniams darbuotojams sveikatos, tvirtybės, drąsos, dėmesio ir laiko sau.

Tradiciškai ir šiais metais buvo renkami geriausi rajono socialiniai darbuotojai. Kandidatūras teikė rajono socialinės įstaigos, o jas svarstė administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija, kuri ir išrinko nugalėtojus.

Geriausia 2019 metų socialine darbuotoja tapo Prienų rajono Jiezno paramos šeimai centro socialinio darbuotojo padėjėja Rita Grušelionienė. Rita įstaigoje dirba 32 metus. Nuo 2000 metų ji dirbo auklėtojo padėjėja, nuo 2008 metų – socialinio darbuotojo padėjėja. Daug metų rūpinasi įstaigoje globojamais mažiausiais ugdytiniais nakties metu, visada randa paguodos žodžių tėvelių išsiilgusiems mažiesiems, yra geranoriška ir kantri.

Už prasmingą ir nuoširdų darbą, atsakingumą, pareigingumą ir inovatyvumą teikiant socialines paslaugas neįgaliems ir pagyvenusio amžiaus asmenims mero padėkos taip pat įteiktos Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinio darbuotojo padėjėjoms Ritai Lenčiauskienei, Laimai Valkauskienei, socialinei darbuotojai Ritai Vaškevičienei, Prienų globos namų socialiniam darbuotojui Gintui Mikalauskui, socialinio darbuotojo padėjėjai Valei Gustaitienei, Prienų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyriausiajai specialistei Rasmai Galinskienei.

Už kūrybiškumą, inovatyvumą, nuoširdų darbą Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro užimtumo specialistei Ingai Kimbirauskienei, Jiezno paramos šeimai centro socialinei darbuotojai Jūratei Pagirskaitei, Šilavoto seniūnijos specialistei Daivutei Tamulaitienei įteiktos Savivaldybės administracijos direktorės J. Zailskienės padėkos. Administracijos direktorės padėkomis už savanorystę, nuoširdžius gerus darbus apdovanoti ir Prienų jaunųjų maltiečių organizacijos nariai: Ainora Brūzgaitė, Gabrielė Tarasevičiūtė, Martyna Vaitkūnaitė, Patricija Ruseckaitė.

Labiausiai nusipelniusieji socialinio darbo atstovai taip pat pasveikinti žemės ūkio ministro, Seimo nario Andriaus Palionio vardu.

Socialinių darbuotojų dienos paminėjimo renginį pradėjo Prienų meno mokyklos mokinė Milena Ruseckaitė. Profesinės šventės proga Prienų rajono savivaldybė dovanojo ansamblio „Inmezzo“ koncertą.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai