Skęstančiųjų gelbėjimo drama Prienuose: dėmesį atkreipė krante klykianti mergaitė

0
991

Vien praėjusią parą Lietuvoje ugniagesiai ištraukė net šešis įvairaus amžiaus skenduolius. Šią informaciją patvirtino Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė.

Itin skaudžios nelaimės vakar pavyko išvengti Prienų rajone. Nors viskas klostėsi pagal siaubo filmo scenarijų, bet, galiausia, situacija baigėsi laimingai. Prienų rajone rajone išgelbėti Nemuno upėje skendęs mažametis berniukas ir jo tėtis. L. Valauskienė pasakojo, kad minėta šeima – tėtis, mama ir du mažamečiai vaikai – vaikščiojo Nemuno saloje: „Tada jie nusprendė išsimaudyti. Maudynių metu apie 18 val. vakaro staiga pradėjo skęsti apie 6 metų berniukas. Jo tėtis puolė vaiką gelbėti, bet ir pats pradėjo skęsti. Tam įtakos, greičiausia, galėjo turėti dumblas upės dugne.

Bet šiai šeimai į pagalbą atskubėjo netoliese buvęs nepažįstamas žmogus, kuris ir išgelbėjo tėtį su sūnumi. Šoko būsenoje visa šeima buvo parplukdyta valtimi į krantą. Jie buvo pristatyti į gydymo įstaigą profilaktiniam patikrinimui“, – pasakojo L. Valauskienė.

Specialistė patikslino, kad nei mažametė dukra, nei jos motina neskendo. „Pirminis pranešimas skubios pagalbos telefonu 112 buvo toks, kad Nemuno krante laksto mažametė mergaitė ir rėkia, jog skęsta jos šeima. Noriu padėkoti tam žmogui, kuris suskubo į pagalbą. Dėkojame už jo neabejingumą, nors ir nežinome, kas jis toks. Būtų gerai, jei daugiau būtų tokių atsakingų žmonių“, – pabrėžė L. Valauskienė.

Patvirtinta, kad atvykus gelbėtojams, žmonės buvo saugūs Nemuno saloje. Atplaukę su valtimi ugniagesiai šoką patyrusius tėvus bei du jų mažamečius vaikus nugabeno į krantą ir perdavė medikams.

tv3.lt informacija

Komentarai

komentarai