„Sidabriniai balsai“ skambėjo Prienuose

0
400

Vasario 8 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai“ vietinis turas. Vienas iš tikslų – įvertinti suaugusiųjų vokalinių ansamblių ir solistų meninį lygį, išrinkti geriausius kolektyvus ir suteikti kategorijas pagal meninį lygį, veiklą ir pasiektus rezultatus. Dalyvavo 8 rajono vokaliniai kolektyvai. Prienų kultūros ir laisvalaikio centro moterų vokaliniam ansambliui „Pienė“ ir vokaliniam kvintetui „Aksomas“ suteikta I kategorija.

Prienų kultūros ir laisvalaikio centro Pakuonio laisvalaikio salės moterų vokaliniam ansambliui „REnata“, LASS Prienų rajono filialo vokaliniam ansambliui „Puriena“, Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro solistui Vaidui Lengvinui suteikta II kategorija. I ir II kategorijas pelniusiems kolektyvams suteikta galimybė dalyvauti regioniniame ture, kuris vyks gegužės 9 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre.

Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro mišriam vokaliniam ansambliui „Jieznelė“, Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro moterų vokaliniam ansambliui „Radasta“, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro Naujosios Ūtos laisvalaikio salės mišriam vokaliniam ansambliui „Serbenta“ suteikta III kategorija. Regioniniame ture šie kolektyvai nedalyvauja.

Dėkojame vertinimo komisijos pirmininkei docentei Birutei Sodaitytei – Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos dainavimo katedros dėstytojai ir komisijos nariams: Virginijai Junevičienei – Kamerinio choro „Suvalkija“, Vilkaviškio vyskupijos krikščioniškosios kultūros centro meno mokyklos šv. Cecilijos berniukų ir jaunimo choro vadovei ir dirigentei; Rimantui Šiugždiniui – Prienų rajono savivaldybės kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjui.
Dėkojame Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorei Jūratei Zailskienei, atvykusiai palaikyti ir „sirgusiai“ už kiekvieną kolektyvą.

Prienų kultūros ir laisvalaikio centro informacija

Komentarai

komentarai