Šeštojo Prienų r. savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių turo rezultatai

0
1479

1Sausio 23 – 24 dienomis įvyko keturi susitikimai Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybėse.

Birštono „Žvėrys-Ernas“ susitiko su Balbieriškio „Ringio“ komanda. Pergalės džiaugsmo dar nepatyrę birštoniečiai nusprendė mesti rimtą iššūkį pasistiprinusiai Balbieriškio „Ringio“ komandai. Nors pirmąjį kėlinį ir laimėjo Balbieriškio krepšininkai (22:26), V. Palaikio ir A. Marchockio, kartu šiose rungtynėse pelniusių net 76 taškus, traukiamas „Žvėrių-Erno“ traukinys įsibėgėjo antrajame kėlinyje: į didžiąją pertrauką „žvėrys“ išėjo turėdami 6 taškų persvarą, vėliau nemažino apsukų ir šventė pergalę: 98:80.

Birštono „Žvėrys-Ernas“ – Balbieriškio „Ringis“ 98:80 (22:26 28:19 17:17 31:18)

Rezultatyviausi žaidėjai:
Birštono „Žvėrys-Ernas“: V. Palaikis 45 tšk., A. Marchockis 31 tšk., T. Milūnas 10 tšk.
Balbieriškio „Ringis”: R. Stankevičius 23 tšk., A. Jakubauskas 20 tšk., A. Kurapka 14 tšk.

Dvi pretendentės į šių metų Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių medalius – Stakliškių seniūnijos ir „Savivaldybės“ ekipos susitiko pirmosiose sausio 24 d., sekmadienio rungtynėse. Pirmajame ketvirtyje į nokdauną pasiųsta Stakliškių seniūnijos komanda (6:20) sugebėjo atsitiesti, laimėdama antrąjį 11 taškų persvara ir prieš didžiąją pertrauką sumažindama atsilikimą nuo „Savivaldybės“ iki 3-jų taškų. Trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose rungtynės toliau vyko permainingai, nors bent minimalią persvarą visą laiką turėjo „Savivaldybės“ krepšininkai. Tačiau ketvirtojo kėlinio viduryje net trys taiklūs D. Kaminsko tritaškiai išvedė Stakliškių seniūniją į priekį. Savivaldybės krepšininkai dar bandė stabdyti stakliškiečius pražangomis, tačiau jų pastangos buvo bevaisės. Stakliškės šventė pergalę dviejų taškų skirtumu 64:62.

l2Stakliškių seniūnija – „Savivaldybė“ 64:62 (6:20 21:10 15:17 22:15)

Stakliškių seniūnija: R. Rūzgaitis 22 tšk., D.Kaminskas 14 tšk., M.Židanaviciuus 10 tšk.
„Savivaldybė”: T. Kavaliauskas 29 tšk., G. Andreikenas 15 tšk., A. Kubilius 10 tšk.
Antrajame sekmadienio susitikime kovėsi dvi ne stipriausias sudėtis surinkusios komandos.

„Dvariukas“ buvo priverstas verstis be LKL rungtynėse turėjusio žaisti D. Šeškaus ir ekipos vairininko M. Ruko, o „Paprūdžiams“ šį karta neatvyko padėti T. Žioba ir I. Sinkevičius. Apylygėje kovoje pirmavo tai viena, tai kita komanda. Visgi žymusis P. Aliukevičiaus ir D. Kuzmicko „pikenrolas“ vedė „Paprūdžius“ į priekį ir šie šventė pergalę rezultatu 75:64.

„Paprūdžiai“ – „Dvariukas“ 75:64 (14:18 19:14 27:22 15:10)

„Paprūdžiai“: O. Brazdžionis 17 tšk., D. Kuzmickas 16 tšk., D. Ališauskas 15 tšk.
„Dvariukas“: M. Čepulionis 22 tšk., D. Šemeklis 19 tšk., K. Ferevičius 13 tšk.

Paskutinis susitikimas sekmadienį įvyko tarp „Stadiono“ ir Veiverių „Amberio“ komandų. Pirmuosius du kėlinius žymesnės persvaros nesusikūrus pirmenybių favoritė – „Stadiono“ komanda įrodė savo pranašumą laimėdama trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinukus 21:23 ir 16:28, taip nusverdama rungtynių svertus į savo pusę 73:85.

Veiverių „Amberis“ – „Stadionas“ 73:85 (21:24 15:10 21:23 16:28)l1

Veiverių „Amberis”: P. Glaniauskas 24 tšk., D. Petkevicius 14 tšk., M. Juodis 11 tšk.
„Stadionas”: R. Gerbutavicius 33 tšk., G. Maceina 22 tšk., R. Marcinkevicius 13 tšk.

Prienų r. savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių informacija