Šeškus apie „Vytauto“ skolas: „Raskite nors vieną žaidėją, su kuriuo Prienai neatsiskaitė“

0
2322

Ketvirtoje LKL turnyrinės lentelės vietoje žengiantis Prienų-Birštono „Vytautas“ susidūrė su finansiniais sunkumais. Tiesa, komandos treneris Virginijus Šeškus ramina, kad jau artimiausiomis dienomis žaidėjų sąskaitas pasieks pinigai.

„Vytautas“ vėluoja žaidėjams sumokėti atlyginimus, kadangi kai kurie rėmėjai nesugebėjo įvykdyti savo pažadų laiku komandai skirti paramą.

„Mes to neslepiame – kažkiek truputį vėluojame, bet tas vėlavimas tikrai nėra toks didelis, čia ne 3 ar 4 mėnesiai. Šią savaitę susimokėsime žaidėjams už gruodį, lapkritį sumokėjome už pusę mėnesio, tad išeis, jog vėluojame tik dvi savaites.

Nėra tokia didelė tragedija, visos komandos laukia savivaldybių pinigų, kurie ateina vasarį. Kiek žinau, ne tik pas mus tokių dalykų yra, tik klubų nenoriu įvardinti“, – apie susidariusias skolas pasakojo treneris.

Lietuvos žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad kai kurie žaidėjai svarsto dėl finansinių įsipareigojimų nevykdymų palikti komandą. Pats Šeškus sako, kad tokių kalbų negirdėjo. Visgi jis pripažino, kad vienas žaidėjas gali išvykti, tačiau to priežastis – ne finansinės problemos.

„Nė vienas žaidėjas apie tai nekalba. Šiandien su vyrais kalbėjau ir klausiau, kuris norite išeiti. Nieko jie į tai neatsakė, viskas normaliai su jais. Mes apie viską pasikalbame. Žinau žmogų mūsų ekipoje, kuris prašo, kad išleistume į vieną komandą. Mes galime jo ir nepaleisti, bet norime padaryti mainus su ta ekipa ir gauti kitą žaidėją. Bet ne dėl pinigų jis nori išeiti“, – akcentavo treneris.

Nors finansinių problemų yra, visgi aikštėje „Vytauto“ rezultatai išliko solidūs – LKL iškovota 10 pergalių ir patirti 9 pralaimėjimai, o FIBA Europos taurėje antrajame etape komanda keturis kartus nugalėjo ir tik kartą suklupo.

LKL pirmenybėse klubas žaidžia jau aštuntąjį sezoną, o Šeškus teigia, kad nė karto jokiam žaidėjui „Vytautas“ neliko skolingas.

„Jeigu būtų daug skolų, tuomet žaidėjai klubu nepasitikėtų. Tačiau visi tiki ir visi žino, kad viskas bus gerai. Niekas nepergyvena. Visi žino, kad Prienai visuomet atsiskaito. Raskite man bent vieną žmogų, kurį „Vytautas“ apgavo ir nesumokėjo. Visi žino, kad mūsų komanda anksčiau ar vėliau atsiskaito. Jeigu turime skolų, tai žinome, kad kitą sezoną rinksime silpnesnę komandą ir grąžinsime“, – apie ištęsiamus pažadus kalbėjo treneris.

basketnews.lt informacija

Komentarai

komentarai