Sensacija? „Vytautas“ namuose turėjo pripažinti „Nevėžio“ pranašumą (Video)

0
1361

1LKL čempionate „Nevėžio“ ekipa išvykoje 85:79 (31:14, 13:21, 14:20, 17:24) įveikė „Vytauto“ krepšininkus.

Rungtynių pradžia. Abi ekipos susitikimą pradėjo labiau telkdamos dėmesį į puolimą, o ne į gynybą ir sužaidus pusę pirmojo kėlinio rezultatas buvo (12:11) „Nevėžio“ naudai. Vis tik, antroje ketvirčio pusėje „Nevėžis“ aikštelės šeimininkus užmėtė tritaškiais ir po pirmų 10 žaidimo minučių svečiai iš Kėdainių kiek netikėtai pirmavo net (31:14).

Tritaškiai. „Nevėžio“ krepšininkai per pirmą rungtynių kėlinį tiesiog fantastiškai atakavo iš trijų taškų zonos. Kėdainiškiai pataikė net 8 tritaškius iš 11 bandymų. Tuo tarpu „Vytautas“ tenkinosi vos 1 taikliu tolimu metimu iš 3 mėginimų.

Baudų metimai. Per pirmas 20 susitikimo minučių Prienų-Birštono „Vytautas“ prie baudų metimo linijos stovėjo žymiai dažniau nei jų oponentai – „Nevėžio“ krepšininkai. Aikštelės šeimininkai iš 14 bandymų įmetė 9 baudas (64 % taiklumas), o kėdainiškiai iš 7 mėginimų pataikė 5 baudos metimus (71 % taiklumas).

Šarūnas Vasiliauskas. Prienų-Birštono „Vytauto“ gynėjas vienas pats įmetė daugiau tritaškių metimų nei jo visa komanda (7/12). Likusių ekipos draugų statistika metant iš toli (5/11). Iš viso lietuvis šiose rungtynėse pelnė 25 taškus, tačiau tai laimėti jo komandai nepadėjo.

„Vytautas“: Šarūnas Vasiliauskas 25 tšk., Vytautas Šulskis 18 tšk., Vaidas Čepukaitis 15 tšk., Gytis Sirutavičius 11 tšk., Laimonas Kisielius 6 tšk.

„Nevėžis“: Mindaugas Kupšas 13 tšk., Saahas Nimley 12 tšk., Ernestas Ežerskis ir Tayloras Kingas po 11 tšk., Grantas Johnsonas 10 tšk.