Seniūnų pasitarime – dėmesys aplinkosaugai

0
316

Vasario 19 d. Savivaldybėje vyko tradicinis pasitarimas su seniūnais. Pasitarime taip pat dalyvavo Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotoja L. Jakinevičienė, administracijos direktorė J. Zailskienė, pavaduotojas A. Marcinkevičius, mero patarėja A. Dargužienė, Bendrojo bei Statybos ir ekonominės plėtros skyrių specialistai.

Pasitarimo metu aptarti aplinkosaugos, kelių priežiūros, kelio ženklų ir keleivių laukimo paviljonų įrengimo, kitų eismo saugumo priemonių numatymo, seniūnų ataskaitų aptarimo su administracijos direktore, artėjančių ataskaitinių susirinkimų seniūnijose, dokumentų valdymo sistemos įsisavinimo bei kiti klausimai.

Meras A. Vaicekauskas pabrėžė, kad pastaruoju metu vyksta diskusijos nacionaliniu lygmeniu dėl aplinkos apsaugos efektyvumo, taršos prevencijos, reikalavimų ir atsakomybės sugriežtinimo, todėl ir savivaldybėje aplinkos apsaugai bus skiriamas dar didesnis dėmesys.

Administracijos direktorė paragino seniūnus atlikti daugiabučių ir individualių namų, kuriuose yra savivaldybės socialiniai būstai, taip pat galimų kitų vietų, kur yra nesilaikoma aplinkos apsaugos reikalavimų dėl nuotekų tvarkymo, patikrą.

Nemažai dėmesio pasitarime skirta kelių klausimui – kelių ir žvyrkelių asfaltavimui, duobių taisymui, valstybinės reikšmės kelių ir šaligatvių priežiūrai. Šią priežiūrą turi atlikti valstybės įmonė „Kelių priežiūra“, tačiau dažnai valstybinės reikšmės keliais tenka pasirūpinti seniūnijoms, todėl nutarta surengti susitikimą su kelių priežiūros tarnybos atstovais ir aptarti problemas detaliau.

Mero pavaduotoja L. Jakinevičienė informavo, kad Kelių direkcija planuoja sudaryti kelio ženklų ir keleivių laukimo paviljonų įrengimo prioritetinę eilę 2020 m., ir ragino seniūnus nustatyti vietas, kur šių priemonių ir statinių reikia, bei nurodyti konkrečias koordinates.
Pasitarime diskutuota ir dėl kitų eismo saugumo priemonių įrengimo.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai