Seniūnų pasitarimas

0
1611

Rugsėjo 19 d. Prienų r. savivaldybėje vyko seniūnų pasitarimas. Pasitarime dalyvavo ir Savivaldybės meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorė J. Zailskienė, mero patarėja A. Dargužienė, Kultūros, sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas R. Šiugždinis.

Pasitarime buvo aptarta daug klausimų: dėl seniūnijų informacijos sklaidos, dalyvavimo Prienų krašto rudens mugėje, dėmesio krašto ūkininkams didinimo, kultūros centrų biudžeto planavimo bei lėšų skyrimo kriterijų, apleistų statinių ir bešeimininkio turto registracijos, kelių priežiūros bei registracijos, regiono kelių asfaltavimo, greideriavimo bei pakelių medžių priežiūros, žvyrkelių asfaltavimo, pasiruošimo seniūnų ataskaitoms, seniūnaičių rinkimų, seniūnų įgaliojimų derinimo, seniūnijų automobilių būklės, paslaugų, ypač socialinių, senyviems gyventojams, daugiavaikėms šeimoms užtikrinimo seniūnijose specialistų atostogų metu, kolegialaus bendradarbiavimo ir dalijimosi veiklos patirtimi.

Seniūnai buvo kviečiami paraginti savo gyventojus aktyviau dalyvauti Prienų krašto rudens mugėje, kuri vyks rugsėjo 28 d., ir organizuojamame gardžiausio patiekalo konkurse. Patiekalus vertins komisija, kurioje bus ir į šventę kviestų svečių, savivaldybės bendradarbiavimo partnerių iš Lenkijos.

Pasitarime dar kartą akcentuotas atliekų tvarkymo ir rūšiavimo klausimas, apgailestauta, kad prie kai kurių naujų konteinerių aikštelių Prienuose vis dar statomi automobiliai, prie konteinerių ant žemės metami krepšiai su atliekomis.

Balbieriškio ir Stakliškių seniūnės pasidalino kelionės į Kentšyną (Lenkija) įspūdžiais ir sakė parsivežusios idėjų, kurias pritaikys savo seniūnijose. Administracijos direktorė J. Zailskienė padėkojo seniūnams už pastangas būti atviresniems visuomenei, informacijos sklaidą seniūnijų socialiniuose tinkluose.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai