Sėkmingas Stakliškių „Guostos“ žaidimas su grupės lyderiu teikia vilčių

0
1411

1Sėkmingas Stakliškių „Guostos“ žaidimas su grupės lyderiu teikia vilčių, jog antrąjį RKL „B“ ratą komandai rezultatai bus kur kas geresni. Namuose Ukmergės „Olimpui“ pralaimėta tiktai 2 taškų skirtumu, rezultatu 66:68 (17:17; 17:10; 17:24; 15:17).

Rungtynės klostėsi taškas į tašką, antrąjį kėlinį geriau sužaidė stakliškiečiai, trečiąjį geriau sužaidė svečiai, o nugalėtojas sprendėsi jau ketvirtajame kėlinyje, kur pabaigą geriau sužaidę ukmergiečiai, išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis.

Prie komandos vairo stojęs treneris Karolis Abramavičius atliko didelį darbą per trumpą laiką, žaidimo pagerėjimas akivaizdus.

„Guosta“: Robertas Ruzgaitis – 17 taškų, Dovydas Šemeklis – 15 taškų, Kajus Okmanas – 11 taškų, Renaldas Simanavičius – 10 taškų.

„Olimpas“: Ignas Ryla – 18 taškų, Martynas Plučius – 18 taškų, Paulius Bružauskas – 16 taškų.