Savivaldybės vadovai domėjosi vykdomais projektais

0
2319

Gegužės 30 ir 31 dienomis Prienų r. savivaldybės vadovai domėjosi viešųjų pastatų ir erdvių tvarkymo projektų eiga bei problemomis, su kuriomis susiduriama darbų metu. Apžiūroje dalyvavo ir už projektų įgyvendinimą atsakingų administracijos skyrių specialistai, rangovai, projektuotojai, ugdymo įstaigų vadovai.

Šiuo metu jau įpusėję buvusios Nemuno pradinės mokyklos pastato remonto darbai. Statybų procesas vyksta sparčiai tvarkoma ir pastato aplinka, ir vidus, kadangi darbai turėtų būti užbaigti iki naujųjų mokslo metų pradžios.

Iki metų pabaigos planuojama sutvarkyti LDK Kęstučio paminklo prieigas, iki kitų metų vasaros – Revuonos parką. Erdvėse bus įrengta bendruomenės laisvalaikiui ir poilsiui skirta infrastruktūra. Šio projekto dalis – ir apžvalgos aikštelės prie Nemuno įrengimas bei teritorijos sutvarkymas. Darbai turėtų prasidėti šiemet.

Vadovų ir specialistų komanda taip pat domėjosi, kaip vyksta viešųjų erdvių Stadiono mikrorajone sutvarkymo darbai. Galima pastebėti, kad erdvė prie tvenkinio bene kasdien keičiasi, iki liepos mėnesio pabaigos ji turėtų būti užbaigta tvarkyti. Jeigu žiema bus palanki dirbti, visą projektą planuojama įgyvendinti iki šių metų pabaigos.

Apžiūros metu buvo išsakyta pastabų ir pageidavimų. Meras A. Vaicekauskas ir administracijos direktorė J. Zailskienė viliasi, kad darbai vyks sklandžiai ir projektai bus įgyvendinti laiku.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai