Savivaldybės socialinio būsto fondas nuolat pildomas

0
825

2016-2018 m. Prienų r. savivaldybė įgyvendino Socialinio būsto plėtros Prienų rajone projektą, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis, ir įsigijo 21 skirtingo dydžio butą Prienų mieste. Nors socialinio būsto fondas kasmet auga, nuosavo būsto problema išlieka viena aktualiausių, o laukiančiųjų eilės rodo plėtros poreikį.

Daug savivaldybės gyventojų neišgali įsigyti būsto, todėl kreipiasi į Prienų r. savivaldybės administraciją. Savivaldybės būsto laukiančiųjų skaičius 2017 m. gruodžio mėn. pabaigoje buvo 107 asmenys (šeimos), 2018 m. pabaigoje – 110 asmenų (šeimų). 2019 m. į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašą buvo įrašyti 37 asmenys (šeimos).
Šiuo metu asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąraše yra įrašyta 122 asmenys (šeimos): Jaunų šeimų sąraše – 37; Šeimų, auginančių tris ar daugiau vaikų (įvaikių), sąraše – 14; Likusių be tėvų globos asmenų ir jų šeimų sąraše – 1; Neįgaliųjų, asmenų, sergančių lėtinių ligų, įrašytų į Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos patvirtintą sąrašą, sunkiomis formomis, ir šeimų, kuriose yra tokių asmenų, sąraše – 20; Bendrajame sąraše – 47; Socialinio būsto nuomininkų, turinčių teisę į socialinio būsto sąlygų pagerinimą, sąraše – 3.

Šiais metais būstas suteiktas 4 asmenims (šeimoms).

Iš viso Prienų rajono savivaldybės būsto fondą sudaro 286 būstai (iš jų 14 avarinių arba netinkamų gyventi), apgyvendinti 265 būstai. Šiuo metu Savivaldybės būsto fonde yra 7 laisvi ir tinkami nuomai būstai. Rengiamos sutartys dėl 3 asmenų (šeimų) apgyvendinimo laisvuose būstuose, likusiuose taip pat artimiausiu metu bus apgyvendinti būsto laukiantys asmenys.
Dabar siūlomi būstai, pateikusiems prašymus 2007-2011 metais.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai