Savivaldybės kultūros paveldo ir kitų lankytinų vietų kryptis nurodys nauji ženklai

0
2203

Šiuo metu vykdomas projektas „Birštono, Kaišiadorių rajono ir Prienų rajono savivaldybes jungiančių trasų ir turizmo maršrutų informacinės struktūros plėtra“.

Projekto metu Prienų r. savivaldybėje įrengiama ženklinimo infrastruktūra. Tikslas – pažymėti lankytinas vietas, esančias visas tris savivaldybes jungiančiame turizmo maršrute, ir suteikti apie jas informacijos.

Prieniečiai ir miesto svečiai jau pastebėjo J. Basanavičiaus ir Kauno g. įrengtus rudus kelio ženklus, nurodančius kryptį į Prienų senąsias žydų kapines ir Mačiūnų piliakalnį. Tokių ženklų rajone įrengta 63 vienetai. Jie žymi kryptis į gamtos, kultūros paveldo ir kitus lankytinus objektus.

Prienų mieste jau įrengta ir 9 informacinių rodyklių sistemos, nurodančios lankytinų objektų kryptis.

Taip pat bus įrengta 12 informacinių stendų apie lankomus objektus bei 6 informaciniai stendai apie vietovę, pagrindinius toje vietovėje esančius lankytinus objektus.

Projekto metu visose savivaldybėse iš viso bus pagaminti ir įrengti 216 kelio ženklų, nurodančių lankytinų objektų kryptį, 35 ženklai, informuojantys apie lankytiną objektą, ir 23 stendai, informuojantys apie savivaldybes jungiantį maršrutą, vietovę, pagrindinius toje vietovėje esančius lankytinus objektus.

Tikimasi, kad šių priemonių įgyvendinimas suteiks daugiau informacijos apie lankytinus objektus savivaldybėse, padės turistams lengviau rasti norimus objektus, padidins domėjimąsi kultūros, gamtos paveldo objektais, prisidės prie darnios turizmo informacinės ir ženklinimo sistemos sukūrimo, paskatins atvykstamąjį turizmą, turės įtakos vietos smulkaus ir vidutinio verslo vystymuisi

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai