Savivaldybės konkurso „Metų kultūros darbuotojas“ nugalėtoja – Ligita Gediminienė

0
1918

Balandžio 15-ąją Lietuvoje jau tryliktą kartą paminėta Kultūros diena, pakeltos Taikos vėliavos, simbolizuojančios Taikos per kultūrą idėją, išreiškiančios pasiryžimą saugoti ir puoselėti dvasines bei materialines kultūros vertybes.

Pirmadienį visoje šalyje vyko konferencijos, forumai, savivaldybių kultūros darbuotojų apdovanojimai, koncertai, kiti renginiai. Prienuose tradiciškai buvo pakelta Taikos vėliava. Iškilmingoje ceremonijoje Laisvės aikštėje dalyvavo Savivaldybės, rajono kultūros įstaigų atstovai, mažieji „Ąžuolo“ progimnazijos auklėtiniai, miesto gyventojai, pagyvenusių žmonių liaudiškų šokių kolektyvas „Vajaunas“.

Sveikinimo žodį tarė Prienų r. savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius. Vicemeras pabrėžė, kaip svarbu yra turėti laisvę, kuri atveria galimybes kūrybinei veiklai, jos sklaidai, galimybes kiekvienam savaip prisidėti prie kultūros puoselėjimo.

Pavakarę Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko Kultūros dienos šventinis renginys, Prienų r. savivaldybės konkurso „Metų kultūros darbuotojas“ apdovanojimai ir Kauno šokio teatro „Aura“ koncertinė programa „Šventinis vakaras su „Aura“, kurią kultūros darbuotojams ir visiems susirinkusiems dovanojo Savivaldybė.

Kultūros dienos proga rajono kultūros bendruomenę pasveikino ir sėkminga rajono įstaigų kultūrine veikla, kuria buvo paženklinti praėjusieji metai, pasidžiaugė Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. Meras linkėjo kultūros darbuotojams ir ateityje būti pasišventusiems savo darbui, auginti asmeninį kultūrinį ir visuomenės kultūros lygį.

Komisijos sprendimu 2018 metų Prienų rajono savivaldybės konkurso „Metų kultūros darbuotojas“ nugalėtoja tapo Ligita Gediminienė, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai, mėgėjų meno kolektyvų vadovė. Nugalėtojai buvo įteiktas pažymėjimas, prizas, piniginis čekis ir gėlės. Apdovanojimus įteikė meras Alvydas Vaicekauskas, administracijos direktorius Egidijus Visockas ir Kultūros sporto ir jaunimo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis. Nugalėtoją pasveikino ir Seimo narys Andrius Palionis.

Vadovai įteikė padėkas ir labiausiai nusipelniusiems rajono kultūros darbuotojams: Prienų krašto muziejaus direktorei Lolitai Batutienei, Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos metodininkei Daliai Bredelienei, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro dailininkui Dainiui Jurevičiui, Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro direktorei Astai Keblikienei, Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro mėgėjų meno kolektyvų vadovei Ingridai Valentienei, Balbieriškio ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centrų mėgėjų meno kolektyvų vadovei Dalei Zagurskienei, Prienų krašto muziejaus vyr. muziejininkei Viktorijai Bielevičienei, Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro direktorei Elenai Sakavičiūtei. Aštuoniolikai kolektyvų vadovų buvo įteikti Meninio lygio kategorijų pažymėjimai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai