Savivaldybės iniciatyva – pirmasis infoturas Prienų krašte

0
1236

Prienų r. savivaldybė spalio 21 d. pakvietė gidus ir kelionių organizatorius į pirmąjį infoturą.

Į Savivaldybės kvietimą atsiliepė 44 gidai ir kelionių organizatoriai iš įvairių Lietuvos miestų. Jiems buvo parengta turininga ir reprezentuojanti mūsų kraštą programa.

Svečiai lankėsi Veiverių krašto istorijos muziejuje, Skausmo kalnelyje. Garsiajame Šilavoto „Davatkyne“ jie buvo vaišinami „davatkėlių arbata“, Pociūnų aerodrome susipažino su aviacijos istorija, aplankė poeto Justino Marcinkevičiaus tėviškę.

Infoturo dalyviams ypač didelį įspūdį paliko Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje įrengtas poeto memorialinis kambarys, bibliotekos darbuotojų parengtas pristatymas.

Gidams buvo suorganizuota ekskursija po Prienų miestą, Prienų krašto muziejų, kuriame jie dalyvavo vienoje iš populiariausių edukacijų „Duonos kelias iki stalo“.

Infoturo metu aplankyta ir Jiezno Šv. Arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo bažnyčia, „Lietuviško midaus“ gamykla Stakliškėse.

Pasak Lietuvos gidų ir kelionių organizatorių, Prienų kraštas iš tiesų yra įdomus, patrauklus ir labai svetingas. Išvykdami jie pažadėjo sugrįžti ir atvežti ne vieną turistų grupę.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai