Savivaldybės atstovai sveikino neįgaliųjų bendruomenes

0
967

Lapkričio 29 d. jau 27-ą kartą buvo paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena. Renginį kasmet vis kitoje seniūnijoje organizuoja Prienų rajono neįgaliųjų draugija. Šiemet draugijos aktyvas ir vadovė Irena Valatkevičienė rajono neįgaliuosius subūrė Skriaudžiuose.

Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga gausiai susirinkusios bendruomenės su dovanomis atvyko pasveikinti Prienų r. savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, direktorės pavaduotojas Algis Marcinkevičius, Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Sandra Mekionienė. Savivaldybės atstovai linkėjo neįgaliųjų bendruomenei ir jos pirmininkei I. Valatkevičienei sveikatos, sėkmės, susitelkimo, prasmingos veiklos ir džiugių artėjančių švenčių nuotaikų.

Šventės dieną pirmininkė I. Valatkevičienė sulaukė daugiau sveikinimų nei įprastai. Lapkričio mėnesį gražų 60 metų jubiliejų pasitikusią neįgaliųjų vadovę sveikino ne tik Savivaldybės, bet ir LR Seimo nario, žemės ūkio ministro Andriaus Palionio atstovai, Tarybos narys Cezaras Pacevičius, seniūnijų seniūnai, bendruomenių atstovai, kiti svečiai.

Prienų rajono neįgaliųjų draugija įsikūrusi 1988 m. rugpjūčio 24 d. Per 31 metus organizacijai vadovavo keletas pirmininkų, o ilgiausiai – Ramutis Misevičius ir Izabelė Juodsnukienė. 2017 m. pirmininke buvo išrinkta I. Valatkevičienė.

Nors rūpesčių neįgaliųjų kasdienybėje netrūksta, šventinę dieną susirinkusieji trumpam juos pamiršo ir džiaugėsi bendryste, dainavo, šoko, dalijosi prisiminimais, linkėjo vieni kitiems šiltų, jaukių artėjančių švenčių.

Neįgaliųjų popietę šventiniais pasirodymais praturtino Lietuvos kurčiųjų draugijos Kauno bendruomenės nariai ir juos subūręs Lietuvos kurčiųjų draugijos viceprezidentas, meninių gebėjimų lavinimo organizatorius Mykolas Balaišis, taip pat Skriaudžių „Kankliukai“, kaimo kapelija.

Lapkričio 30 d. 5-erių metų sukaktį šventiškai paminėjo ir Jiezno žmonių su negalia sąjunga. Bendruomenės narius ir jų pirmininkę Augeniją Stoškuvienę sveikino ir sėkmės, sveikatos bei darnaus bendradarbiavimo su kitomis rajono neįgaliųjų organizacijomis linkėjo Savivaldybės administracijos direktorė J. Zailskienė.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai