Savivaldybėje vyko pasitarimas su ESO atstovais

0
418

Kovo 26 d. Prienų r. savivaldybėje vyko pasitarimas, kuriame dalyvavo meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotojas A. Marcinkevičius, administracijos direktorius E. Visockas, jo pavaduotoja R. Zablackienė, mero patarėja J. Zailskienė, Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjas R. Želvys, vyr. specialistas D. Sodaitis, AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) atstovai.

ESO atstovai pristatė 2018 metais planuojamus elektros tinklo pertvarkos, linijų kabelizavimo darbus, automatizuojamas linijas. Savivaldybės vadovai išsakė pageidavimą, kad ESO rangovai daugiau bendradarbiautų su seniūnais, informuotų apie užbaigtus darbus ir sutvarkytų sugadintus kelius. Turima informacija apie ESO vykdomus darbus padėtų Savivaldybei racionaliai planuoti požeminių elektros kabelių įrengimo, gatvių asfaltavimo, šaligatvių klojimo darbus.

Svečiai kalbėjo apie dujų ūkio plėtrą Prienuose, projektų ruošimą atskirais kvartalais, apimančiais ne vieną gatvę, kad žmonėms būtų pigesnis dujų įvedimas iki sklypo.

Pasitarime sutarta informuoti apie planuojamus darbus, derinti juos su seniūnais, Savivaldybės specialistais, aptarta medžių genėjimo prie elektros linijų svarba.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai