Savivaldybėje vyko Konstitucijos egzaminas

0
1367

Spalio 3 d. visoje Lietuvoje vyko pirmasis Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino etapas. Visuotinėje teisinių žinių įvertinimo akcijoje, kurią Prienų rajono savivaldybėje (mažojoje posėdžių salėje) organizavo Savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus specialistai, dalyvavo septyni piliečiai, tarp jų ir mero pavaduotoja L. Jakinevičienė bei administracijos direktoriaus pavaduotojas A. Marcinkevičius. Visiems dalyviams teko atsakyti į 30 uždarų testo klausimų. Į antrąjį turą galėjo patekti tie, kurie atsakė į mažiausiai 25 klausimus.

Kaip teigė Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja V. Draugelytė, visi dalyviai pasirodė gerai susipažinę su Konstitucija ir tik trupučio sėkmės pritrūko vienam iš jų patekti į kitą turą.

Teisingumo ministerijos duomenimis, norintieji pasitikrinti Konstitucijos žinias galėjo visose 60 savivaldybių, ugdymo įstaigų (mokyklose, universitetuose), Seime, kitose valstybinėse institucijose, įkalinimo įstaigose, internetu naujienų portale www.delfi.lt.

Prienų r. savivaldybės informacija

Komentarai

komentarai